Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwesterowa

Jak się ubrać na Sylwestra ktory odbędzie się w domu mojego chołapaka??

Polecane posty

Gość sylwesterowa

posze napiszcie jak się ubrac na sylwka impreza odbedzie się w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
i wszyskoz alezy od twojej figury proponuje jednak jakies kalsyczne spodnie w kant i satunowa blzueczka z krótkim rekawkiem i jakis zakiet pasujacy do wszystkiego... albo prosta sukienka i zakiet albo elegancki , klasyczny sweterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super kreacja
żakiet i spodnie na kant, he he he, dziewczyna pisze przecież, że to będzie w domu, a nie w biurze. A jak u chłopaka to proponuję seksowną bieliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowa
nie no żakiet sukienka odpada źle bym sie czuła w takich ciuchach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zazwyczaj
zakładam czarną obcisłą sukienkę mini i kozaki na obcasie - do tego jakieś przezroczyste bolerko, naszyjnik i starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zazwyczaj
Ty pewnie żakiet i spodnie w kancik :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowa
a moze spodnie odcisłe np rurki do tego jakas tunika? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunika nieee
Jakiś seksowny top jak już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam problem,idziemy do znajomych chlopaka,nie znam ich i tez mysle jak sie ubrac a za duzo do wyboru to nie mam ubran....kupilam satynowa bluzke na ramiaczkach,ale nie wiem jakie spodnie do tego,czy spodnice....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwesterowa
imprezka taka mala,bedzie kilka osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
nie rozumiem co złego ejst w zakiecie i spodniach w kant..wcale nie musi to wygladac biurowo..wszyskoz alezy od koloru i materiału.. a jelsi sie w tym źle czujesz..to..hm..powiedz w czym dobrze? to ułatwisz nam wiele...i jak wygladasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniuuuuuuu
mala czarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wolałam bym sie ubrać
myślę że rurki one są super i jakaś krutka bluska zeby było roszenike brzuszka widać mysle ze ci sie podoba:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wolałam bym sie ubrać
jeżeli niemasz pomysłu na makijaż to propnuje puder lub fruid niebieska kretka pod ocz no i jakiś odcien jaki lubisz i rózowy błyszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz wiem
juz wiem w co sie ubiore rurki+sukienka+baleriny :) piszcie co chcecie a ja i tak sie tak ubiore hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olustert
dobrze ktoś gadał u góry jak u chłopkaka to lepiej pomysl o seksownej i eleganckiej bieliznie... jesli zostaniesz na noc to i cos do spania sexi - chociaż czy jest sens?? zaraz i tak to z ciebei zedrze... hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowa
ale wioooocha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_15
jak ktos jest za biedny na suknię z Paryża to niech siedzi w domu na Sylwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H is for Hot ----> śliczna ta bluzka!:)wersja czarna bardzo mi się widzi, niewiem jak to z tym Twoim różem;) Hmm..a ja bym ubrała ciemne rurki jakieś i jakąś pobłyskującą luźniejszą górę. Są teraz takie fajne bluzki, które wyglądają jak \"wyciągnięte\", gdzie np. jedno ramię mamy całkiem odkryte:) Może być w stonowanym kolorze, byle migotało:)Do tego i w szpilkach i np w balerinach będziecie wyglądać fajnie..no ale to moja wizja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedz znajdziesz tutaj
http://kobieta.wp.pl/kat,63034,title,Domina-w-lakierowanej-skorze,wid,9311795,wiadomosc.html?ticaid=15154&_ticrsn=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkaaaa2134
Mam dokładnie ten sam problem. ale przeszłam sie po paru sklepach i zakupiłam sobie białą sweterkową bluzkę na ramiączkach lekko połyskującą perłowym różem i zapłaciłam za nią 20 zł, a jest naprawdę bardzo ładna sięga akurat za pupę no i tu sie zaczyna problem mam do tego czarny sweterek przeszywany srebrną nitką. i jasne jeansy dzwony i rurki nie wiem jakie wybrac. no i nie wiem jakie buty ,postawic na sandały kozaki, ktore w razie wu mogę ściągnąć czy czółenka? nie wiem co z fryzurą mam włosy do ramion które są na wilgoć podatne więc zaraz prostowanie szlak trafi. a znowu pokręcić takie gęste włosy to nie lada wyzwanie tym bardziej że nie jestem w domu na sylwestra tylko w zupełnie innym mieście . więc jestem załamana a chcę wyglądać dobrze bo sylwestra spędzam z chłopakiem ;) pomocy ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztaniaki
ja ubieram zwykle rurki i do tego mam 2 bluzki tuniki tylko nie wiem ktora wybrac. Jedna jest czarna z cekinami bez ramiaczek ( sa odpinane wiec pewnie je przypne zeby wygodniej sie czuc) a druga bezowa satynowa na ramiaczkach. 2 sa fajne :) to bedzie tez domowka i mysle ze taki stoj bedzie ok. Buty to bez roznicy jakie, pewnie kozaki, ale i tak bedzie je trzeba zdjac i w skarptkach wszyscy beda hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×