Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwesterowa

Jak się ubrać na Sylwestra ktory odbędzie się w domu mojego chołapaka??

Polecane posty

Gość Marta 20
Ja zakładam na ta okazję czarne krótkie spodenki do tego czarne rajty we wzorki, bluzka fioletowa na 3/4 rekaw i kozaki ale to bez znaczenie bo i tak wszysy zdejmiemy buty . Do tego wszystkiego pokręce sobie włosy lokówka, zrobie makijaż i jestem gotowa. Udanej zabawy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka2m
Ja uważam, że na Sylwka u chłopaka możnaby ubrać np. błyszczące rajstopy bądź podkolanówki czy leginsy; nastepnie jakąś ciemna tunike z niewielkimi dodatkami (poprostu nie moze byc jednolita).Do tego jakiś naszyjnik i kolczyki (niezbyt poważne tylko jakies takie na zabawe,np.wisienki). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje fioletową tunijkeł na ramiączkach czarne rajtki białą podkoszulkę na ramiączkach fioletowe bolerko z długimi rękawami kolczyki koła włosy zpięte w kok posypane brokatem usta pomalować błyszczykiem oczy srebnym cieniem buty na obcasie mała torebka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje fioletową tunijkeł na ramiączkach czarne rajtki białą podkoszulkę na ramiączkach fioletowe bolerko z długimi rękawami kolczyki koła włosy zpięte w kok posypane brokatem usta pomalować błyszczykiem oczy srebnym cieniem buty na obcasie mała torebka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20osiem
a jesli impreza nie jest wsrod licealistów, albo mlodych studentow tylko juz troche starsza młodzież, to jakie sugestie?;) Bo jakoś kiepsko widze się tam w mundurku firmowym, wiec bluzki kanty odpadają.. legginsy to juz chba tez nie mój przedział;] a dress code nie został sprecyzowany.... Dodam ze bedzie kilka ladnych i b zgrabnych dziewczyn z ciuchami z pierszch stron gazet, wiec chcialabym nie psuć im tła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makijaz smoky eyes
spodnie rurki plus polyskujaca tynika legginsy plus tunika dzinsy plus jakas sylwestrowa bluzka dzinsy plus zwykla gladka bluzka np czarna i pare sznurow perel lub korali mala czarna eleganckie szorty w kant plus bluzka i wyraziste rajstopy z wzorem ja bede miec mala czarna na ramiaczkach z naszytymi krysztalami plus taka sama gruba bransoleta i jakis ciemny makijaz. buty bez fantazji bo bedziemy w domu i trzeba bedzie zdjac wiec wezme kozaki. sylwestrowym akcentem bedzie brokat na wlosach. no i oczywiscie smoky eyes albo inny wyrazisty wieczorowy makijaz np w stylu Bardot - eyeliner i sztuczne rzeszy :) zastanawiam sie czy ten komentarz z niebieska kredka byl dla jaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdariaxxd
Najlepiej wgl sie nie ubieraj xd idz na golasa ;d nappewno chłopaką sie spodoba ; d.. Albo w pidżame ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Julka2134
gdzie kupilas taka fajna bluzke za 20 zl???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 20osiem
na allegro sa super sukienki typu satyna mini z koronka, na zywo wygladaja po psortu zaje-- moja znajoma kupila za ok 60 zl plus wysylka u nas w sklepie podobna 200 zl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz modne spodnie ze
skóry ekologiczne - obcisle rurki , legginsy beda idealne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnym dodatkiem okaże się bransoletka albo naszyjnik, który można samemu skomponować, tak jak robię to ja. W sklepie "Niebieski-koralik" jest biżuteria srebrna, tak ładna jak Pandora, ale tańsza. Kupujesz bransoletkę i dobierasz koraliki, Charms'y. Taka biżuteria wygląda bardzo oryginalnie i jest uniwersalna, bo pasuje do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohoh
jeansy plus jakaś koszula.. lub trochę swiecąca bluzka! weż sobie jakieś pantofle na przebranie... sexi bielizna ładny makijaż wyprostowane lubkręcone włosy? trochę brokatu na dekold i wsio;p albo jak masz zgrabne nogi to jakaś fajna spódnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam mały problem co do ubioru na sylwestra... Chciałabym ubrać coś modnego, żeby podkreślało moją figurę. Zależy mi na czymś obcisłym, żeby podkreślić piersi, talie i biodra :) Impreza będzie u znajomego, będzie tam ok. 15 osób. Będę tam znała tylko jedną dziewczynę i chciałabym nie wyjsc an idiotkę. Jak wypadałoby się ubrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwkaa
skórzane gorsety teraz bardzo modne, do tego skóropodobne spodnie i masz extra seksowny komplecik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bo ja wiem?
Cekinowa(najlepiej czarna) bluzka, rurki, szpilki, naszyjnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinota
zależy czy impreza jest elegancka i z tańcami, czy też raczej nasiadówka w swoijskim klimacie. ja bym założyła dżinsy i jakąś świecącą elegancką bluzkę. Albo sukienkę, w końcu kiedy się ubrać w eleganckie ciuchy jeśli nie na sylwestra !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty gościu
ja tez ide do chlopaka na sylwestra i ubieram sie tak: czarne kolarki czarne rajstopy czarna tunikę czarną skurzana kamizelke krutką i no podstawowo długie czarne kozaki z szpileczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo_88
Skoro to sylwester w domu to nie polecam balowych sukienek. Lepiej postawić na małą czarną i do tego jakieś fantazyjne rajstopy :) mi wpadły w oko takie http://www.knittex.pl/produkt,21,201.html :) zdecydowanie wtedy cały outfit nabierze drapieżności ;) i do tego szpileczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagóóóódka
Ja tez raczej jesli miałlabym sie ubrac jakoś odnie i wygodnie to postawiłabym zdecydowanie np. na krótka mini http://eko-bielizna.pl/ do tego oczywiscie jeszcze jakąś fajna bluzkę-teraz sa modne z wpuszczeniem z przodu i botki.Taki moim zdaniem jednoczesnie i modny i uniwersalny zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka na Dowód dla Każdego http://kredytyt.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Pożyczki na Dowód bez zaświadczeń - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, chwilówki na dowód bez bik Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×