Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja sie chyba zabijeee

Prosze pomocie mi bo nie mam juz sily do mojej cery

Polecane posty

Gość ja sie chyba zabijeee

miejscami tak jakby sina szczegolnie po mrozie w miejsach gdzie byly krosty plamy i pory dziurki nie wiem co ja juz mam robic czym smarowac buzie :( mam 17l a na kosmetyki nie wydam duzo kasy :( juz nie wiem :( prosze o pomoc tak sie staram i jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonik i krem
polecam tonik aspirynowy- pare aspiryn rozgnatasz na proszek i zalewasz przegotowana woda, przecierasz buzie codziennie kwas askorbinowy wybieli plamy i zwezi pory koniecznie jakis krem z filtrem UV na dzien - nie mozna sie opalac po zastosowaniu toniku aspirynowego i krem np nivea, zjaja na noc aby nawilzyc skore kosztuje niewiele a daje super efekty juz po paru tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonik i krem
polecam takze maseczke z miodu wymieszanego z maka i odrobina wody, badz soku z cytryny- skladniki wymieszaj - po plaskiej lyzce- i trzymaj na buzi ok 20 min po czym zmyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie chyba zabijeee
no wlasnie smarowalam kremem loreal happyderm ale cos mi zapychal pory i teraz wogole nie smaruje chociaz chyba zaczne bambino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie chyba zabijeee
ja juz po prostu nie wiem czy smarowac krememczy nie czy myc szarym mydlem czy zelami teraz zaczelam plynem do higieny intymnej myc buzie teraz zazywam capivit hydro control

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie chyba zabijeee
moze mi ktos doradzi na pewno ktos przez to przechodzil albo zna cos dobrego bo ja juz nie mam sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mycia mydło siarkowe. Do smarowania Scaldex SCALDEX maść Skład: 100g preparatu zawiera: · standaryzowany wyciąg z kwiatów nagietka 9,0 g · standaryzowany wyciąg z propolisu (100%) 3,0 g · bacytracyna 1,0 g · witamina A 0,03 g (100 000 j.m.) podłoże: lanolina bezwodna, olej lniany, wazelina biała, parafina stała, cholesterol Działanie: Scaldex maść do stosowania na skórę jest połączeniem substancji pochodzenia naturalnego, antybiotyku o szerokim zakresie działania i witaminy A. Skojarzone działanie substancji biologicznie czynnych zawartych w wyciągu propolisu, kwiatu nagietka i bacytracyny decyduje o właściwościach przeciwbakteryjnych i przeciwzapalnych preparatu. Lek działa odkażająco, przyczynia się do szybszego oczyszczania ran z produktów przemiany materii i elementów martwiczych. Witamina A przyspiesza procesy odnowy uszkodzonej tkanki. Wskazania: Preparat Scaldex stosuje się w leczeniu: oparzeń termicznych I i II stopnia oparzeń chemicznych odmrożeń trudno gojących się ran (np. pooperacyjnych) odleżyn zmian troficznych skóry zropienia drobnych ran niewielkich wykwitów zapalnych o charakterze grudek i krost ropni towarzyszących zadrom i opiłkom wbitym w skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonik i krem
tonik z aspiryny zuzywa sie do konca i robi nastepny, jedna porcja wystarcza na ok 2 tyg, polecam przejrzec forum wizazu- tam jest caly topick o toniku aspirynowym, stamtad wzielam inspiracje i faktycznie efekty sa bardzo dobre, skorzystaj z wyszukiwarki www,wizaz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie chyba zabijeee
dzieki na pewno zobacze bo juz nie mam sily prosze jeszcze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki..
Mam podobny problem. Może zapodaj swoje gg to porozmawiamy :)) Też mam 17 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie chyba zabijeee
hey :) a co wogole stosujesz na buzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerwa miedzy palcami
czesc wam dołaczam do was i tez mam 17 lat teraz biore izotek wczesniej bylo masakra duzo pryszczy itd teraz są bliżny i przebarwienia nie jakies duże ale sa no i cere mam suchą i cholernie wrazliwa , pekaja mi naczynka, łuszczy sie i tez nie wiem co mam robic chcie sobie kupic krem iwostin capillin ale czekam jeszcze na jkaies opinie o tym kremie na wizazu jest jedna bo nie moge wydawac kasy w błoto bo i tak juz ten izotek mnie dużo kosztuje 😭 napiszcie czy używacie jakis podkładów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie chyba zabijeee
no wlasnie co do krostek to juz tak duzo nie mam tylko najgorsze plamy przebarwienia i skora wrazliwa na wszystko teraz podkladu nie zuywam bo chce doprowadzic buzie do lepszego stanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki..
narazie jestem po 2 zabiegach mikrodermabrazji i stosuje tylko krem do skory wrażliwej ale kiedys antybiotyki, maśki, kremy maseczki, domowe sposoby, kremy dla dzieci itp... Narazie mam tylko przebarwienia i na nie wlasnie robie mikrod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie chyba zabijeee
i jakie są efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie chyba zabijeee
:( up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki..
No to byl dopiero 2 zabieg wiec nie moge nic powiedziec o efektach bo pierwsze zabiegi robi sie delikatnie bo niewiadomo jak zareaguje skóra. Ale jak pojde za 2 tyg. na kolejny to jej powiem że ma mi zrobic macny bo szkoda kasy na takie delikatne a efektow praktycznie zadnych tylke tylko ze skora jest jakby bardziej wygładzona i miękka. Po pierwszym po paru dniach łuszczyla mi sie troche skóra a po drugim prawie wcale ;/ Za jeden płacilam 70 zł i dermatologa. Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE ZABIJAJ SIE
Ja mam 30 lat i tez walcze z pryszczami wiec nie jest to powod do smierci. Piszesz ze krostki ci juz nie wychodza wiec musisz tylko zaczac zluszczac buzke zeby blizny i przebarwienia poschodzily.Peeling dobierz oczywiscie do rodzaju cery i pilnuj zeby go robic systematycznie bo jest to wazne.Oczywiscie zabiegi w gabinecie kosmetycznym sa skuteczniejsze ale niestety kosztuja.Krem tez powinien byc do cery tradzikowej a co do podkladu to napewno ci nie zaszkodzi a jeszcze pomoze bo to nie te podklady ktore byly wczesniej polecam miss sporty.Zwlaszcza teraz jak jest zimno zabezpieczy buzie przed mrozem. I glowa do gory bo uwierz nie jestes sama i nikt nie jest perfekcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie chyba zabijeee
ale mnie to meczy :( a jaki jest dobry peeling taki zeby zluszczal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Im shooting
ja teraz myje twrz żelem do higieny intymnej ziaja, ale bardzo dobry jest dla mnie żel nivea taki zielony z niebieskimi granulkami, no i używam kremu hipp różowego dla niemowląt, albo kremu siarkowa moc, ale on strasznie wysusza twarz, więc lepiej ten pierwszyszczególnie do momentu aż nie zagoją się wszystkie ranki i blizny, podkładu używam pure make-up maybeline - jest świetny, twarz wygląda z nim bardzo ładnie i jest lekki, a i zapomniałabym już: najlepszą maseczką jaką kiedykolwiek używałam jest taka z zielona glinką IVR, no i oczywiście peeling z kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Im shooting
ta maseczka IVR jest dla mnie cudowna, twarz wygląda po jej użyciu pięknie, jest bardzo oczyszczona, znikają wągry i ogólnie super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie chyba zabijeee
dzieki za pomoc kupie sobie a peeling z kawy jak robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie chyba zabijeee
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie chyba zabijeee
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×