Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mala79

sex po zabiegu

Polecane posty

Czesc wam. Mam pytanie.Po jakim czasie mozna wspolzyc po zabiegu lyzeczkowania.Wiem od lekarza ze niby po miesiacu ale czy ktoras z was zdecydowala sie szybciej.Odpowiedzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpmpm
sama mam ten problem i nie wiem kiedy.........szczerze powiem ja bym chciama juz ale troche sie boje czy bedzie ok dodam ze jestem rowno tyg po zabiegu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpmpm
dodam jeszcze ze wyczytalam ze po 2 tyg.............czyli jeszcze tyd niby hehe nie wiem czy dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez jestem tydzien po ale dobrze sie czuje i bore tabletki przepisane od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie mysle..
i jak myslisz juz mozemy zaczac czy za wczesnie?? ja sie b dobrze czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie wiem szkoda ze wiecej dziwczyn sie nie odezwalo i wypowiedzialo na ten temat.Wczoraj bylam na forum ciazy obumarlej to dziewczyna napisala ze dwa tyg to norma ze niby tak rozpoczyna sie na nowo wspolzycie a jesli sie dobrze czuje juz to raczej nie ma problemu i jesli nie krwawie,ja krwawilam tylko 2 dni po zabiegu.A ty co masz zamiar zrobic.poczekac jeszcze czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie mysle.........
ja chyba jednak zaczne wczesniej jakos sie juz nie moge powstrzymac...........jak bedzie cos nie tak tzn np bolalo to poprostu przerwe..........mysle ze facet wie ze musi byc ostrozny i delikatny:-) a no szkoda wiem ze jest pelno podobnych sytuacji i dziwie sie ze tylko my 2 tu jestesmy........ pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie mysle.........
noralnie pewnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nacjonalista
Ale to jest przestępstwo przeciez i zabijanie dziecka !! i nie probojcie sie tlumaczyc teoriami typu ze to jeszcze nie jest zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idioci
przeciez zabieg lyzeczkowania nie stosuje sie tylko przy aborcji ale takze obumarlej ciazy oraz wielu patologiach lozyska badz zarodka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nacjonalistka radze ci czytac uwazniej a potem wyzywac ja mialam usuwany martwy plod a nie ze mialam na to ochote. I licz sie do cholery ze slowami albo zacvznij uczyc sie czytac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpmpmp
do mala79 no wiec ja juz jestem po:-) i powiem tak ze jezeli chcecie sprobowac to ok ale facet musi byc naprawde delikatny bo przy glebszych pchnieciach mnie bolalo.........jezeli bedzie delikatny i nie za gleboko wchodzil powinno byc ok.......... ja niestety czulam lekki dyskomfort nie bylo jeszcze tak jak kiedys i wydawalo mi sie jak bym byla wezsza........... pytalam sie faceta on nie widzi roznicy wiec to tylko takie moje odczucia:-) ale do pelnego sexu bez zachamowan mysle ze musze poczekac jeszcze z 2 tyg czyli miesiac............. pozdrawiam i powodzenia no chyba ze juz masz za soba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naucz sie debilko pisac i wyperdalaj z tej strony bo za duzo nie masz do powiedzenia a do drugie nikt nie ma ochoty na czytanie glupot twoich. mpmpm jak mozesz to pisz mi na poczte to pogadamy i tez ci cos napisze bo tu to raczej nie ma co wiecej pisac bo widzisz sama ze jakies nie proszone debilki pisza i tylko mnie wkurwiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpmpmp
wyslalam ci wiadomosc na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z problemem/
dziewczyny prosze odpowiedzccie mi czemu mialyscie taki zabieg robiony? to sie wiaze z tym ze bylyscie w ciazy?prosze powiedzccie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala79-współćzuję koszmarnego przeżycia co do tematu-radzę zapytać ginekologa, tylko wtedy będziesz miała 100% pewność że już można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z problemem/
moze ty mi odpowiesz czy ten zabieg laczy sie tylko i wylacznie z tym ze ktos byl w ciazy?czy moze jakas choroba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALA79 Z ginekologicznego punktu widzenia to minmum 3 tygodnie mowi sie ze miesiac ale to tak na wszelki wypadek. Moja byla zona bzykala sie ze mna juz po 4 dniach i bylo wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z problemem/
acha w takim razie strasznie mi przykro i wysylam kazdej z was co to przeszly tysiace usmiechow i poztywnych mysli!!!! myslalam moze zabieg moze byc z innego powodu przeprowadzany takze a nie tylko poronienia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frfrfrty
nie tylko poronienia rowniez gdy ciaza jest obumarla.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicki1
mpmpm czy ty tez poronilas?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulka1
dziewczyny kazda z was poronila? rozumiem ze wy dwie tu rozmawiacie..moja kolezanka ma podobna sytuacje chce jej pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffff
przypadki byly rozne ale bol i strata takie same no i zapieg sie nieczym nie rozni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulka1
wasi faceci wiedza wogole ze bylyscie w ciazy?sorki jak za duzo pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffff
jezu jasne ze wiedzieli a czemu by mieli nie wiedziec????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulka1
hmm ni wiem wsumie tak zapytalam..poniewaz caly czas zastanawiam sie czy ten zabieg mnozna miec tylko przy poronieniu czy w innych przypadkach tez...sorki jak sprawilam komus bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffff
taki zabieg mozna miec jak dziecko nie rozwija sie prawidlowo,w przypadku ciazy obumarlej,aborcji i jeszcze kilku nie ma sprawy nic sie nie stalo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×