Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mala79

sex po zabiegu

Polecane posty

Gość gulka1
impalnt czytalam..dobra rzecz wiec domyslam sie jestes za granica..jak bylas w szpitalu to prywatnie czy jak to jest?masz obywatelstwo tamte?bo nie wiem do konca;)daj znac jak sie przyjal implant i jak to wygladalo itd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffff
w panstwowym szpitalu ja mam od niedawna i narazie jest ok i mam nadzieje ze tak zostanie bo wygoda duza:-) jakos malo informacji jest na ten temat a szkoda bo poczytalam bym sobie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulka1
a bolalo przy zakladaniu? znieczulali? czy na zywca?;) a pro po tego watku...nie boisz sie w przyszlosci ze moga byc klopoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffff
zaklada sie w znieczuleniu miejscowym wiec nie boli tylko siniak zostaje....... na pewno troche sie obawiam normalne ale licze na to ze bedzie ok w koncu zabieg mialam w szpitalu z pelna obsloga az sama bylam w szoku ze tyle ludzi bierze udzial w tej operacji ja jestem dobrej mysli no ale roznie moze byc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulka1
no to dobrze ze sie toba zajeli..a moge wiedziecz czy dlugo bylas w ciazy?zanim sie dowiedzialas ze jestes?i czy odrazu sie zle czulas? i skad np wiedzialas ze nie czujesz sie zle wlasnie dlatego ze jestes w ciazy (wiesz zawroty glowy, mdlosci) bo todobno tak niektore maja, tylko ze zle sie dzidzia rozwija?ja bym pewnie caly czas myslala ze to normalne taki stan;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffff
wiesz ja na poczatku tez tak myslam ale pozniej juz bylo ze mna na prawde zle i stwierdzilam ze mam dosc i ide do lekarza zapytac sie czy to normalne.......no i wyslal mnie na badania a pozniej na specjalne usg dopochwowe i tak to wyszlo ja sie dowiedzialam tak w 6 tyg. ciazy ze w niej jetem zreszta nie martw sie kobieta czuje ze jest w ciazy je niewierzylam ale tak jest wiesz odrzu prawie:-) no i czujesz ze jest cos nie tak intuicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulka1
o kurcze to ladnie..nie no znajac mnie jak bym nie miala okresu odrazu bymn poleciala do lekarza..a jak sie dowiedzialas ze jestes w ciazy nie chcialas wtedy powiedziec o tym mamie?czy planowalas pozniej?wogole jak twoj facet zareagowal?jak ty?byliscie dopiero pol roku razen..albo mniej wtedy..wiesz nie pisze tu zeby to krytykowac bo to kazdemu sie moze zdazyc a nie kazdy ma obok przyjaciela czy chlopaka...czyli to wszystko wydarzylo sie niedawno?ze dowiedzialas sie ze jestes w ciazy i usuniecie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffff
7 stycznia bedzie miesiac po zabiegu......... ja czulam ze jestem w ciazy no i brak okresu wiec zrobilam test ale i tak jak wyszly 2 kreski to szok:-) az mi sie rece trzesly z tego wszystkiego poszlam do faceta i mu powiedzialam tez sie zszokowal ale na chwilke pozniej bylo ok mamie chcialam powiedziec pozniej jak juz bede pewna tzn pojde do lekarza a lekarz tez od razu ci nie powie bo za maly plod wiec tylko badanie krwi jak nie jestes pewna ale ja bylam wiec czekalam na wizyte u lekarza a pozniej sie zaczelo zle samopoczucie czekalam jeszcze troche i poszlam do lekarza jak juz nie moglam wytrzymac no i reszte znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulka1
hm no nie wiem co ci powiedziec..mam nadzieje ze wszystko sie ulozy i bedzie dobrze:)jak bys chciala o czyms pogadac to daj znac:)pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffff
ok dzieki ja pozdrawiam tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINDAMINDA
powiedzcie mi czy normalne zebym po zabiegu prózniowego usuniecia ciazy nie krwawiła wogóle lekarka powiedziała ze tak poniewaz to był dopiero 3 tydz ciazy i to było bardzo małe i macica została ładnie wyczyszczona i dlatego nic nie krwawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don de marco
a co jak prezerwatywa peka po 2 tygodniach po zabiegu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lussy
ja jestem 9 dni po zabiegu,miałam ten zabieg bo krwawiłam 2,5 tygodnia,jestem w okresie przekwitania,dziś bym chciała sie kochac z facetem,trochę się boję,ale czuję się dobrze.Krwawiłam tylko 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smsmjd
ja też miałam ten zabieg i jak tylko przestalam krwawic to od razu uprawialam seks.czyli ok 1 tygodnia po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja27
Jak Ci się tak bardzo chce i partnerowi, to nie ma przeszkód zdrowotnych pamiętając o higienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola10000
hej dziewczyny, ja również poroniłam :/ wczoraj miałam zabieg łyżeczkowania, ale wiecie co po zabiegu czuje się bardzo dobrze od samego początku , krwawienie jest bardzo malutkie, i strasznie potrzebuje bliskości mojego faceta...myślicie ze za wcześnie jeszcze? pomóżcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×