Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B.N.N.

Jak to jest u Was, Szanowne Panie?...

Polecane posty

Co to znaczy, że mężczyzna się Wam podoba? Patrzycie na jego wygląd, ubiór, zachowanie, sposób wypowiadania się? I jakie jest Wasze pierwsze odczucie - 1) \"wato takiego zaciągnąć do łóżka\"; 2) \"mógłby być sympatycznym partnerem do wspoólnego spędzania czasu\"; 3) \"fajnie by było z takim związać się na stałe\" 4) lub inne... - proszę o propozycje Jeszcze jedno - preferencje napewno zależą od wieku - jeśli można to podajcie swój przedział wiekowy: 15-25, 26-35, 36 i więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedwabnaoiuyy
102 lata biore do wyra i robie loda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 lata Patrząc na przykład mojego partnera. Zawsze podniecało mnie to, że nie jest uległy i ma swoje zdanie oraz nigdy nie próbował mnie zmieniać. Poza tym własne zainteresowania, inteligencja, oczytanie. Jeśli chodzi o wygląd; wysoki, z dwudniowym zarostem. Dużo daje sposób poruszania się i sposób mówienia, wysławiania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn: -tajemniczy, -zdecydowany, -elegancki (i wcale nie chodzi o ubranie ubranie) -inteligentny w sumie daje to zainteresownie spod podpunktu 2 Twojej ankiety (ppt 2 zawiera w sobie ppt 1, oczywiście). Mój przedział wiekowy 26-35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×