Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka_Br.

Imię NATALIA

Polecane posty

Gość zestresowana2010
nie raczej Bianca to nie w moim guscie, wole Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiew błęktnej rózy
hehe witam, tez mam na imie Natalia (dużo natalek na cafe), I mam do Was pytanko czy wy też nie znosicie ja do Was mówią " Natala" Nienawidze tego :o Natalia ładnie, ale Natala wręcz hamsko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
natalia - sliczne delikatne. a skroty tez bardzo mile dla ucha. kornelia napewno zostanie w koncu nelą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonna24
Natalia -ukraińske imie,Natalka mówi się do dorosłych kobiet,Natasza w rosijskiej wersii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataluśkkkkkkaaaa
MI TO TYLKPO JEDEN KOMENTASZ PODOBA ŻE KTOS OTRZYMAŁ TO PRZEPIENKE IMIE PO PRABABCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataluśkkkkkkaaaa
ROSZTA TO OK ALE ZGADNIJ KOTKU ILE MAM LAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalciia
Witam ja tez nazywam się Natalia : ) kiedys to imie było bardzo zadko spotykane ,a teraz bardzo czesto słysze to imie ;/ heh wkurza mnie to czasem : ( Ale podoba mi sie moje imie ; ) Było mało tych imnion i dlatego ludziom podobały sie te imiona i potem coraz czesciej dawali tak naimie i dlatego teraz tak duzo ich jest ;/ Ale jest to Bardzo ładne imie moim zdaniem .Pozdrawiam ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariaty
Te imię można nadac dla osoby puszczalskiej.............Dziewczyny o tym imieniu są bezmyślne nie zbyt ładne malowanki zero naturalnośći fałszywe!!!szybko zachodzą w ciąże .Wiem ze to tylko imię i może ktos mysli ze piszę głupoty....ale proszę mi uwierzyć znam 4 Natalki i żadna z nich nie jest mądra nawet 1%.Poza tym imię jest baaaaaaaaaaardzo oklepane ja bym wolał zeby moje dziecko się wyróżniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P:)
Znam prostytutkę o tym imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)dffg
TYM IMIENIEM NAZWAŁ BYM LALKĘ ALE NIE DZIECKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?>{"
Natalia jest oklepana.Faktycznie ze Natalki to nie zbyt fajne kumpele.Więc nie popieram tego imienia.Jest imieniem bardziej przedmiotowym bez obrazy takie imię juz dawno się przejadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnold G.
Bardzo dobre imię. Jak Ci się podoba to nazwij tak swoją córkę. W liceum kochałem się w jednej Natalii :) http://cur.lv/1h6n1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia to moje imię i jestem z niego bardzo zadowolona, polecam każdej przyszłej mamie nadanie córeczce właśnie takiego imienia.. i również nie uważam, aby było ono jakoś bardzo popularne.. lubię skróty: Nati, Nata, Natka jak byłam mała to Natalka.. ale nienawidzę jak wołają "Natala" wtedy mam ochotę im przywalić bo zniekształcają tak piękne imię.. nawet kiedyś na mieście słyszałam jak matka do małej dziewczynki chyba swojej córki wołała w ten sposób to skomentowałam na głos żeby słyszała "mówi jak do krowy" bo tak uważam, że to zniekształcenie imienia i tyle. ale Natalia to super brzmi tak oryginalnie :) polecam mimo wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra ma na imie Natalia. Bardzo Nam ( mnie, moim rodzicom, itd....) sie podoba. Używamy zdrobnień: Natalka, Natusia, Natka, Nati, Nataleczka, Natasza, Nataszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrobnienia do Kornelii to może być Kornelka Korni Nela Nelka Nelusia Kornelcia . Bardziej podoba mi się Natalia. Ja mam Lenę. Mówimy do niej lelka lenusia lenus lenka lub po prostu Lena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję w przedszkolu i na 9 lat pracy miałam jedną, jedyną Natalkę 5 lat temu!!! Więc nie przesadzajcie z tą popularnością!!! Królują teraz Zosie, Antosie itp. oraz Julki nadal o dziwo! Piękne imię Natalia!!! Kornelia tez ładnie, ale takie "twarde"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydkie infantylne imię dla starej zezowatej baby z wielką szczęką i pomarszczoną szyją, lansowanej dzięki układom. I dla drugiej baby która nie mając za grosz talentu dzięki pieniądzom ojca gdzieś próbowała się wybić. Ohydne imię, infantylne, stare baby noszące to infantylne imię są żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [18:42 haha, twoje imię musi sie fatalnie kojarzyc kazdemu, kto cie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie nigdy nie podobalo, jest jakies takie nijakie i mdle, poza tym stawiam je na tej samej polce co np Klaudia, Patrycja a te imiona sa paskudne. W latach 90 takie imiona nadawala patologia, dla chlopcow Adrian, Patryk, Kamil,Dawid. Przepaskudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Mało teraz Natalii

Moja córka ma Natalia - brat jej wybrał to imię. Nie byłam pewna ale teraz kocham to imię :) 

Wszędzie tylko Marysie Maje Zosię Hanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×