Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba lydka

poszukuje kozakow!

Polecane posty

Gość gruba lydka

Rozmiar 38, na szeroka lydke. Chodzilam dzisiaj po galeriach i nic :( chyba sie zalamie :( dalej czlapie w starych butach, a juz chce nowe :( Znalazlam tylko te na allegro na moja lydke, ale nie chce kupowac w necie chcialabym przymierzyc :( oto one http://allegro.pl/item284595155_kozaki_z_usa_roz_38_cholewka_szerokosc_40_41_cm_.html myslicie ze sa ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba lydka
wiem sa jak nie z tej epoki ale co mam zrobic albo zaryzykuje albo dalej bede czlapac w starych. :( kurcze dzisiejsze przymierzanie wprawilo mnie w smutek, gdybym miala tak lydeczke 36 cm a nie az 5 cm wiecej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde a ja mam znow problem z zakupem butow te co mi sie podobają są na grubszą łydke ,choc nie powiem udalo miu sie zakupic buty na zime i bardzo mi sie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba lydka
No widzisiz moje kolezanki tez tak narzekaja, ze wszedzie sa kozaki na szerokie lydki. I moze dzisiaj tez byly tak na 39-40 cm. ale dla mnie nadal sa ciasne i brzydko to wyglada :( jak scisniety baleron :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukalam kozakow 2 lata. mam bardzo szczupla lydke i bylam zalamana, ale w tym roku udalo mi sie znalezc nawet nie odstajace kozaki. bylam w wielu sklepach i ztego co pamietam to w ccc byly buty jak oficerki, kosztowaly okolo 260zl i z tego co pamietm byly na mnie bardzoooo szerokie wiec moze na Ciebie by pasowaly? wiem, ze byly i brazowe i czarne. pozniej widzialam w nich dziewczyne na ulicy i miala wpuszczone do srodka dosc grube dzinsy, wiec musily byc mocno szerokie. mozesz sprawdzic. wiem, ze sa tez kozaki zakonczone u gory kawalkiem gumki, ktore sie rozciaga, wiec moze taki model. poszukaj jeszcze moze cos znajdziesz. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kozak jeden
Ja jestem do dyspozycji! Grube łydki mi nie przeszkadzają. Wprost przeciwnie - chętnie zarzucę je sobie na pagony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie przejdź się do gino rossi,ja nie mam najszczuplejszych łydek a mierzyłam tam kilka modeli i były na mnie za szerokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kozak jeden
W Gino Rossi to tylko italiańce albo Lachy udajace italiańców. A Kozaki najlepsze takie jak ja - naddnieprzańskie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wrazenie, ze wszedzie maja tylko na szerokie lydki..hehe...kazda kobueta jest inna. ale nie zniechecaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×