Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZOBACZ i napisz swoje zdanie.

Wasze zdanie ?

Polecane posty

Gość ZOBACZ i napisz swoje zdanie.

Cześć dziewczyny. Zwracam się do Was z prośbą.Założyłam sklep internetowy właśnie z butami i nie wiem co się dzieję ?? Ludzie wchodzą, oglądają ale jakoś nikt nie kupuje.Czy to wina mojego asortymentu a może ceny, już sama nie wiem.Tyle pracy i zaangażowania a tu jakoś tak nie mrawo. Bardzo Was proszę zerknijcie i napiszcie. Nie chodzi mi o reklamę sklepu ale o sam fakt że coś jest nie tak tylko ja nie wiem co ?. Napisałam tą prośbę także w innym temacie ale jakoś ucichło więc piszę w nowym temacie. Adres to: http://www.abuty.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem klient najpierw powinien przymierzyć obuwie na własnej stopie,i stwierdzić czy jest wygodny i czy nie uwiera.Przeciez nie można kupic obuwie w ciemno,bez uprzedniej przymiarki....pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czepiam sie asortymentu bo to kwestia gustu ale ceny sa troche za wysokie bo z tego co widze to nie sa markowe buty....a za te pieniadze mozna kupowac w Ryłko albbo Gino rossi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem mmmmmm
- grafika ok ładnie i przejrzyscie, wszystko czytelne - ceny stosunkowo wysokie - wiele modeli butow damskich mi się nie podoba i w ogóle nie ma za duzego wyboru np botki są bardzo modne a u CIebie w sklepie są tylko 4 modele botków o ile się nie mylę :) więc dla wymagających ciężko będzie coś wybrac - ludzie oglądają , ale boją się np. kupić bo nie ma zadnych opinii sklep jest nowy - jesli masz konto na allegro to umiesc link do tej strony na stronie O MNIE jesli ktos zainteresuje sie jakas Twoja aukcja z checia obejrzy co masz w sklepie - no i reklama bardzo wiele daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOBACZ i napisz swoje zdanie.
Bardzo dziękuje za dotychczasowe wypowiedzi i czekam na więcej. :) Mam nad czym myśleć. Faktycznie wcześniej działałam na allegro i działam do teraz. Link to mojego konta jest na stronie głównej :) ale może dać go wyżej ?? tak aby był od razu widoczny a nie dopiero po zjechaniu na dół sklepu. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOBACZ i napisz swoje zdanie.
Może jeszcze jakieś uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy3333
wiec tak ja mam specyficzny gust wiec sprobuje wstrzelic sie w myslenie ogolu wszytskie buty sa w podobnym fasonie i dosc maly wybor duzy wybor wskazuje ze czlowiek ma mozliwosci i kazdy lubi kiedy jest z czego wybierac do tego tez nie wiadomo, za co sie placi kto produkuje te buty marka gra teraz role, szczegolnie, ze to obuwie nie nalezy do najtanszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zobacz i napisz swoje zdanie
Oki-zatem trzeba jeszcze bardziej zróżnicować nasz asotyment....Ceny? -no właśnie-producent Baldowski jest naprawde nie zły-zagranicą jest popularny....nie chciałm wchodzić w Ryłkę bo jest butów tej firmy naprawdę mnóstwo..ale dobrze jest wiedziec zdanie innych-super dziewczyny!piszcie dalej-bo to są naprade jest dla mnie cenne informacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j a
paskudne buty,wysokie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszkowa
bardzo maly wybor, nazwa banku przy nr konta napisana z bledem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i jeszczeee
nie wiem czy nie zauwazylam ale koszty wysyłki by gdzies sie przydaly czy istnieje mozliwosc za pobraniem albo kurierem i jakie ceny :) karty stalego klienta np jakies rabaty itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalak
Mnie się te buty też nie podobają. Ale powiem ci, jak ja wybieram sklepy. Po pierwsze próbuję osądzic, czy to duży biznes a nie chałupniczy i ile kasy za tym stoi. Im większy sklep, tym poważniejszy biznes i więcej klientów, których się nie robi w bambuko. Tówj sklep wyświetla się w pomieszanej wersji językowej (czy to przez moją mozillę?), co prowadzi do prostego wniosku: nie mają nawet kasy na porządną obsługę informatyczną, strona domowej roboty chyba. Już masz WIELKi minus. Nie wyświetlają mi się polskie litery, strona jest w ogóle trudna do nawigacji, nic się ładuje jak powinna, poza tym nie rozumiem na co ty liczysz, że rodacy kumają po angielsku???? Natępna sprawa: ja sprawdzam warunki wysyłki - nic mi się nie otworzyło. Nie wiem, czy można za zaliczeniem, bo robić przelew to zawsze lekkie ryzyko. Masz nr telefonu - to ważne. Jak się nie można dodzwonić, spadówa. Już m się zdarzyło wymieniać maile ze sklepem, który wisiał mi wysyłkę przez 2 tyg. Ale ja tam zawszę wolę jak jest jakaś infolinią, niż dzwonić do kogoś na komórkę. Znowu - infolinią = solidny biznes. Poza tym, wiesz jak dla mnie buty, to OSTATNIA rzecz, jaką kupiłabym online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka a co
lalalalak A tu się z tobą nie zgodzę. Wcale duży biznes i wielka kasa nie oznacza solidności. Podam przykład chociażby TPSA,jest wielka kasa jest wielki biznes a i tak klienta mają w głębokim poważaniu no chyba ze muszą. Mam wymieniać dalej. ?? Skąd początkujący mają mieć wielką kasę no chyba że ty masz jakiś patent to chętnie poczytam. Małe firmy też są solidne i to czasem bardziej niż molochy bo od nich zależy czy będą na rynku czy też nie. Co do samego sklepu to mi jakoś wyświetla się wszystko bardzo ładnie może twoja przeglądarka szwankuje. Sam sklep mi się podoba nie lubię napchanych informacjami że nie wiadomo gdzie czego szukać. Skromny asortyment !!! ot co !!! Osoba która może wydać do 50-60 zł nie ma tam co szukać i tyle. Czy każdy kupuje buty za 2-3 stówy bo ja nie z tej prostej przyczyny że mnie nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie tez sie
wszystko wyswitlilo wiec z twoja mozilla jednak cos nie tak :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zobacz i napisz swoje zdanie
Cenna uwaga :) jak napisałam na początku-wchodzimy w ten bizness sklepu internetowego dopiero, wcześniej tylko robiłam to na Allegro i e-bay,-gdybym była monopolistą-nie pytałabym o rady...Ale jednak-za waszymi uwagami-zrobiłam już parę małych zmian w sklepiku :) Pozdrawiam i chętnie dalej poczytam Wasze moje miłe Panie uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moglabys sie chyba przerzucic na inne buty bo te sa takie jakies......niezgrabne....tzn asortyment wymienic ale ok ok o gustach sie nie dyskutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zobacz i napisz swoje zdanie
A powiedzcie mi kochane-jakie preferujecie firmy obuwnicze najbardziej?jakie macie opinie o producentach polskich?Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOBACZ i napisz swoje zdanie.
Troszeczkę go świątecznie upiększyłam oraz dodałam logo producentów. Może będzie milszy dla oka :) Bardzo Wam dziękuje za opinie i piszcie, piszcie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziulka12
Butów trochę mało do wyboru i te ceny niestety nie dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdda
wina ceny - za wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminekkkkkkkkkk
sarkastyczna cyniczka Małe zboczonko zawodowe ale cóż też go mam i nigdy nie jest tak jak ja bym to widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżagula
Moim zdaniem-nie są ceny za wysokie-jak na buty skórzane-w 100% dziewczyny! Faktycznie nie jest za dużo towaru-ale jest ok.No i sklep nie jest zapchany zbednymi informacjami. Myslę ze buty poniżej 100zł to jakiś plastik-fantastik-nic więcej-jedno wyjście i trzeba wywalić do kosza-czesto tak bywa. No ale skoro ktooś lubi Made in China-to juz inna kwestiaaa ;) pozdrawiam i trzymam kciuki-napewno sie uda z tym sklepem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zobacz i napisz swoje zdanie
witam!zgadza się Dzagula-słuszna uwaga- buty w naszym sklepie są z 100% skóry...ale chyba żeby ruszyło-musimy wejść w chinszczyznę? co o tym sadzicie?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwróć uwagę na cenę
fioletowych kozaków. chyba, że ma być wyższa niż przed zmianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zobacz i napisz swoje zdanie
Cena tych kozaków przed zmiana była 389zł-co widac doskonale-jak wejdzie się na prezentację tego buta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×