Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sprzedawca Słońca

prawda czy fałsz ?

Polecane posty

a któż to wymyślił?? ja tam nie wiem, ale wydaje mi się że jest to mocno naciągane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawiam na fałsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawiam na fałsz
ale różni są ludzie więc i tak być może!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezna_bejbe
Inteligentna i wyrachowana...z tym akurat mogłabym się zgodzić :P z tym pierwszym niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sorry ale to że ktoś jest inteligentny nie jest równoznaczne z tym ,że jest wyrachowany . Fałsz w obu przypadkach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inteligentna nie boi sie \"odpyskować\" mówiąc kolokwialnie ale czy to jest wyrachowanie.. wiekszosc moich znajomych jest ładna lub nawet bardzo i jakoś nie zauważyłam u nich takich cech.. sa najnormalniejsze w swiecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli wychodzi na to
że jestem ładna i inteligentna :D mnie się podoba taki tok myslenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i również nie mam zamiaru tutaj czegos koloryzować ani mydlić oczu nikomu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem ani ladna ani
inteligentna,a mam zryty charakter... wiec FALSZ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasmonek Kasia
a masz cos o facetach koleś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce a nie chodziło przypadkiem o konkretne osoby , Twojej znajomej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze jest duzo racji w tym.. kiedys tam wlasnie poznalem taka kobiete.. była jak anioł ładnie sie usmiechala.. inteligentna moglem z nia podyskutować o wszystkim.. mila swoje pasje.. wszystko bylo ekstra do czasu.. do czasu.. była aniołem ale zniszczenia.. nie zrobiłem jej nic a poznalem jej gniew.. przegrałem ta bitwe.. ale z czasem jestem jej wdzieczny za to.. zmobilizowala... bitwa nalezala do niej ale wojna juz nie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce to pozwól , że ja Ciebie uświadomię :) Z kobietami się Nigdy nie zadziera !!!! To gorsze jak stado szarańczy ! Nikt nie dorówna kobiecie w zemście :) To jest prawda . Zrobisz co zechcesz , ale uprzedzałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze Ty sie zadajesz z jakimiś wyjątkami, lub ja znam same wyjątki. bo takich kobiet z tej tezy ne spotkałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się , że to fałsz. ponieważ moje koleżanki w większości są ładne i inteligentne, a wcale nie są wyrachowane ani nie mają złego charakteru, ale znam również przypadki gdzie bardzo ładne dziewczyny, wydaje się inteligentne, są właśnie wyrachowane i złe. ale takie cechy charakteru wynosi się z domu i z urodą nie mają wiele wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koc ja juz jej dawno wybaczyłem.. i nie ma to dla mnie znaczenia.. nie zapomne nigdy ataku na mnie bez powodu... tu poparlem sie tylko tym przykladem.. bo przeciez nie opre tej tez badaniem na krolikach :) ale zadnej kobiecie teraz nie radzil bym ze mna grac bo przegra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce mi nic do tego co robisz w swym życiu . Wszystkiego dobrego Ci życzę . Co do tej gry to przemyśl ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
Ładnym więcej sie wybacza, więc moga mieć gorszy charakter...dotyczy to zarówno kobiet jak i mężczyzn. A inteligencja sprzyja w osiąganiu tego czego sie chce, czasem pomaga wygrać, manipulować i przechytrzyć przeciwnika;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedawco a ja myślałam że są dwa albo sie kocha albo nie a Ty o grach nie ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×