Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maja24

Wózek z gondolą do 10 kg - czy taki istnieje?

Polecane posty

Gość gość
My niebawem przesiądziemy się na wersję spacerową, ale póki co wozimy się jeszcze gondolą w optimo easygo, i w sumie jeśli chodzi o wagę to by się mieścił w oczekiwaniach..sam aluminiowy stelaż waży niecałe 7kg, a gondola niecałe 4 więc w okolicach 10 kg, jest wygodny w prowadzeniu i ma bardzo pojemny kosz pod spodem. W wózkach to ważne zauważyłam, bo przy dziecku chyba w każdym wieku jest tam co zapakować na spacer, czy zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkalam na 3 piętrze bez windy i właśnie wózek zostawiałam w samochodzie, tak było najłatwiej i przynajmniej moglam wybrać wózek przede wszystkim wygodny i bezpieczny a waga przeszła na drugi plan, mam model Essence z Expandera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Anexa Crossa ,waży 12,5 kilo. Bez problemu wnoszę go na pierwsze piętro. Szukałam też coś lekkiego ale wszystkie wózki nie miały amortyzacji albo miały małe kółka. Anex ma duże koła i fajną amortyzację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że istnieją bo sama szukałam lekkiego i małego wózka. Ale niestety te leciutkie to przeważnie były na malutkich piankowych kołach a ich cena powalała z nóg. Natrafiłam całkiem przypadkowo na polski wózek Anex Cross. Może waży troszkę więcej niż 10 kg (waga nie całe 12kg) ale przynajmniej ma koła pompowane i amortyzację i nie kosztuję majątek. Przy tym ma dużą gondolę z materacem kokosowym oraz wygodną spacerówkę z wkładką dla młodszego dziecka. Warto czasem poświęcić troszkę czasu i pojeździć po sklepach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie wierzcie w tą wagę. Wózek waży ponad 15 kg gwarantuję bo sprawdziłam i dla tego kupiłam Camarello 14,3 kg. A abex to nie polski tylko ukraińsko-polski wózke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiazopola
Nie zwracałabym tak uwagi na wagę czy 13 czy 14 kilogramów, a na sterowność, stabilność i łatwość składania, rozkładania, prowadzenia. Mam wózek Riko Re-Flex, stelaż waży coś koło 9, a gondola koło 5 i prowadzi się super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Bugaboo Cameleon - razem z gondola wazy 9,5 kg. Do tego ma super kola, jest skretny, zamortyzowany i swietnie wykonany. Cena powala ale warto. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli lekki wózek to traci na komforcie jazdy np. yoyo+ może być z gondolą ale małe koła i traktowany jako wózek podróżniczy, chcicco może lekki ale bardzo twardy wózek, jeśli ma być dobrze amortyzowany i koło pompowane to zawsze ponad 14 kg, peg perego świetnie wykonane i może ciut lżejsze ale mysle że nie ma co się kierować aż tak wagą, ogólnie wnoszenie na piętro wiąże się z wielkim bagażem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BerenikaD
Myslę, że może być ciężko ale zerknij sobie na propozycje Adamexa. ja mam ich jeden model i wydaje mi się dość lekki, chyba nieco ponad 10 kg, ale może i mają coś lżejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stokke xplory waży 9 z hakiem, wnosiłam na 1 pietro z dzieckiem będąc po cc, dlatego go kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
X lander x-cite. Lekki swietny wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam bez gondoli i nie bylo problemu.Teraz zrobie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu 20:28 też mam taki wózek ale model x-pulse i nie zamieniłabym na żaden inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×