Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość g.joanna

sex

Polecane posty

Gość g.joanna

po jakim czasie można współżyć jak miałam cesarskie cięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g.joanna
boli mnie szew. a po cc łatwo można zajść w ciąże? bo kocham się z mężem od miesiąca(2 m-ce po porodzie) a on nie może zrozumieć że musimy uważać i za często też nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można szybko zajsc tlatego trzeba stosowac prezerwatywy albo tabletki od pierwszej miesiączki my kochaliśmyu sie czesto :D bo już brzuszka nie było i mozna było poszalec a i nic mnie nie bolało a ni szew ani nic w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g.joanna
ja jeszcze okresu nie dostałam, nadal karmię piersią, troche sie boje czy to normalne do ginekologa ide dopiero po nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja karmilam piersią i mialam okres normalnie,ale tak czytalam ze mozesz nie miec okresu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do myszka
dziewczyno - najpierw sie zastanow, a pozniej doradzaj - zabezpieczenie trzeba stosowac nie od pierwszej miesiaczki tylko od pierwszego kontaktu seksualnego po porodzie - przeciez owulacje ma sie przed miesiaczka a nie jestes w stanie przewidziec kiedy po porodzie pojawi sie okres ludzie!!!! na jakim swiecie Wy zyjecie? no chyba, ze chcecie szybko rodzenstwo dla Waszego dziecka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty sie puknij
do myszka ona wyraznie napisala, ze trzeba stosowac prezerwatywe bo tabletki mozna zaczac dopiero jak dostaniesz pierwszy okres to ty nie wiesz jak sie srodki antykoncepcyjne stosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do myszka
13:59 myszka83 można szybko zajsc tlatego trzeba stosowac prezerwatywy albo tabletki od pierwszej miesiączki i nawet nie potraficie czytac ze zrozumieniem, ona wyraznie napisala: "prezerwatywy albo tabletki od pierwszej miesiaczki" a nie jak sugerujesz osobo powyzej "prezerwatywy, bo tabletki mozna stosowac od pierwszej miesiaczki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty sie puknij
do myszka ...no wlasnie naucz sie interpretowac jest wyraznie napisane prezerwatywy albo tabletki od pierwszej miesiaczki to chyba dla wszytkich oczywiste bo TABLETKE PIERWSZA PRZYJMUJESZ W PIERWSZyM DNIU MIESIACZKI, to jak chcesz ja przyjac wczesniej jak jeszcze nie masz okresu ot tak sobie 13 w piatek ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny a dlaczego niby tabletki dopiero od pierwszej miesiaczki? :D Ja stosowałam cerazette podczas karmienia czyli przez prawie rok,a \"pierwszą\" miesięczke dostałam dopiero po 10 miesiacach stosowania,wiec tabletki jak najbardziej jeszcze na długo przed \"pierwszym\" okresem:D Ja rowniez w 3 tygodnie po cc z radoscia,checią i bez problemow wrociłam do radosnego seksu z mezem:) Jak jest wszystko ok,tzn bez krwawiwn i plamien połogowych,to naprawde niew ma przeciwwskazan:)pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie poradze na to jak ktoś nie umie czytac ze zrozumieniem :P napisąłm mozna szybko zajśc w ciaże trzeba stosowac gumki albo tabletki od pierwszej miesiaczku wic to chyba jak ktoś jest rozmuny to zrozumie :p a jak nie to łopata nie pomoże zreszta ze wczesniejszej wypowiedzi widac ze ja wspólzyłamz gumką wiec debil nie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty sie puknij
myszka83 ...masz racje nie przejmuj sie jak ktos nie umie czytac to niech tu nie wlazi i d.....y nie zawraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babybaby
myszko ale dlaczego tabletki dopiero od pierwszej miesiaczki?///W takim wypadku musiałabym przez prawie rok byc w przyjazni z gumką,a baaardzo jej nie lubimy:)///Cerazette mozna juz ok 3 tygodnie po poprodzie zaczac, tak jak petra napisała///Kto Ci powiedział ze trzeba czekac do pierwszego po poprodzie okresu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że myszce chodziło po prostu o tabletki jednofazowe, a nie cerazette. te pierwsze faktycznie można dopiero od miesiączki, ale nie można wtedy karmić, dla karmiących to właśnie cerazette są i je można od 3 tgodni po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do myszka
a tak na marginesie - jestem polonista wiec uwagi o pisowni polskiej sa jak najbardziej na miejscu - zapytaj kazdego polonisty jak interpretowac Twoja wypowiedz - z pewnoscia sie ze mna zgodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty sie puknij
nie macie sie do czego przyczepic jakbyscie sami bledow w pisowni nie popelniali, tu na kaffe trzeba troche umiec czytac miedzy wierszami i rozumiec skracane teksty, a jak tego nie potraficie to czytajcie ksiazki, tam sa znaki interpunkcyjne i bedzie wam latwiej jak tu nie umiecie podolac ona wyraznie napisala, ze trzeba stosowac prezerwatywe albo tabletki, ale tabletki dopiero wtedy gdy wroca "nasze dni" po porodzie, a tak swoja droga, to tak na prawde nie powinno sie zadnych tabletek antykoncepcyjnch przyjmowac podczas karmienia, ale to juz indywiduala decyzja kazdej mamy az krew mnie zalewa jak slysze w programie telewizyjnym babke, ktora prowadzi aerobik i poczas wykonywania cwiczen mowi, a teraz cofamy noge do tylu, a to do przodu tez mozna cofnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesne wam to wszytko kawe na ławe ja karmiąc synka nie chiałm brac tabletek bo to HORMONY i mogą przenikac zreszta karmiac cycem przeważnie nie ma soe miesiączki i trzeba czekac to trudnych dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty sie puknij
myszka83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty sie puknij
to ty sie puknij sorki za szybko sie wyslalo, nie przejmuj sie tymi pomaranczami, na czarno ci kazda doradzi i podpowie a za minute cie zjedzie na pomaranczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty sie puknij
myszka83 ... to jeszcze raz ja, jakos palce mi przeskakuja nie tak jak to planuje he,he, wszystkie najmadrzejsze chca byc i kogos palcem wytknac tylko najgorsze , ze u siebie nic nie widza jakie byki wala w tekstach, ale to jest dopuszczalne bo kazdemu sie to zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty sie puknij
czasami jak czytuje te niektore teksty to zal mi tych ludzi, bo niby sa anonimowi, ale zyja tez w realu i bardzo wspolczuje ludziom z ich otoczenia, bo przeciez gdzies pracuja maja znajomych, ale chyba tylko na takim samym poziomie intelektualnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty_mirena
Hormonu z Cerazette w skali roku przenika mniej niz z np miesa kurczaka w ciągu miesiaca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty_mirena
tzn tylko miesiac karmiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko miesiac karmiłam :( niestety po cc mój pokarm był mało wartosciowy i synek nie przybierał na wadze wrecz chudł i lekarz kazał mi przejsc na mleko Nan Active i synek teraz rozwiaj sie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g.joanna
dzięki za porady i mam jeszcze pytanie możliwe że jestem w ciąży jak z mężem kochamy się bez zabezpieczenia i "do środka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×