Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a kolezanka zamowila

Ubrałybyście cos takiego?

Polecane posty

jakbym nie byl bledziuchem i miala wieksze piersi i szersze biodra to tak! ale tylko dla swojego chlopaka, przeciez nie do "ludzi" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okazuje się że mój facet ma jednak jakiś gust, w przeciwieństwie do niektórych facetów.. i.... nigdy z życiu.. chyba że na jakś imprezę jako kostium (tematyczną - \"najbardziej tandetne\" czy coś takiego..) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
Hmm .. Nie dla mnie... ale ... wszystko kwestia inwencji twórczej ... Przecież to nie zawsze musi być tak, jak na zdjęciu ... Coś dodać, coś ująć .. Parę ciekawych dodatków i kreacja ma nową "twarz"... Ewa Minge używa podobnej tkaniny i biją się o jej ubrania ... Jakby była metka Armani, to zaraz byłby kwik, jakie to cudo .. Ale, że jest jak jest, to jazda .. Nie rozumiem ludzi - wszyscy w jakich bezpłóciowych sweterkach .. to git... Ale jak jakieś szaleństwo - to zaraz lamenty! Dlatego tak to wyglada wokoło- szarością jedzie wszędzie i brakiem stylu ... Ubrania traktujecie tak bardzo serio ... A tym trzeba się bawić .. Kreować, tworzyć ... Przerabiać ... Ja - patrząc na ubrania zawsze mam jakąś wizje... A Wy widzicie wszystko tak prosto ... Szkoda ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta, ktora ta sukienke zamowila chce na sile zablysnac.....czym? zwykla tandeta w stylu dody... zalosne....ale takich przebierancow na balach sylwestrowych bedzie mnostwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Hahahha, ludzie, po pierwsze to nie sukienka tylko TUNIKA :) :) zamotańcy....jest napisane- minisukienka, ale przeciez to nawet nie zakrywa tego co powinno!! Ech!! To TUNIKA jest..!! Panie lekkich obyczajów, moze i pod sukienkę by podciagnęły tą kreację- nie przeczę :PP Osobiście mi sie nie zbyt podoba, jednak to fajnych spodni, z fajnymi dodatkami mogło by być efektownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaaaaaaaaaaaaaaaaa
błąd, sory, do fajnych spodni :):) a nie "to fajnych..." :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaalalala
byle o majtkach nie zapomniała :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym to założyła, dlaczego nie? Inna kwestia, że nie wyszłabym w tym do ludzi, bo za bardzo rzucałabym się w oczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowniczek_ortograficzny
bezpłóciowe! lol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkarz
i jak to prać???????? maskara ogłólnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajoja
Dziwię sie straszne ,ze ludzie kupuja takie paskudztwa...ja bym za takie cos nie dała grosza!!! Sukieka jest pozbawiona gustu i smaku, zwykła tandeta aż sie niedobrze robi, chociazby dziewczyna miała figurę modelki i twarz anioła w takim czymść przpominałby dziwkę pozbawioną smaku i stylu, a facetom którym sie podoba taka szmata to współczuje ...nie wszystko złoto co się świeci....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×