Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

reno1965

Dziś seks jest miarą miłości..

Polecane posty

I to jest smutno.. Padają pytanie czy mnie zostawi jeśli.. nie uprawiam seks oralne.. analne.. w taki czy taki pozycji.. Zastanówcie się.. bo to smutne.. kompletne nie ma miejscu. To powinienem dawno się rozwieść z żoną moją bo kiedyś nie miała ochotę.. bo nie zrobiła tego.. bo nie lubi taki czy inne pozycji. Gdzie Wasze wartości? W seksie najważniejsze jest zrozumienie, kompromis, zaufanie. Tak jak w życiu. Wszystko jest dozwolone dopóki obie stronie cierpią z tego przyjemności! Ale obie! A to że zgadzasz się na jego/jej, dla Ciebie krępujące zachcianek, bo może zdradzić.. to nawet jeśli Jemu pozwalasz zaspokoić się w Twoje dziurę w nosie, i tak jeśli ma ochotę zdradzać to pójdzie! A nóż sąsiadka ma szparkę poprzek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam julek jestem wyrażne.. i wyrażnie wkurzone! Fakt że miłość jest ciaż zaskakująca.. nie wiadomo dlaczego, i zkąd tych uczuciach.. ale są.. i są piękny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferba_p
reno uwielbiam cie :) dobrze ze jestes na tmy forum. odzyskuje wiare w facetow i staram sie uwierzyc ze takiego jak ty znajde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reno jak ty glupio piszesz
po oc udajesz ze nie umiesz odmieniac po polsku.od polowy wszystko dobrze. troche dziwne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferba_p
o co chodzi bystry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferba_p
ze ty niby myslisz ze ja i musztarda to ta sama osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutne jest to, że kobiety mają tak zaniżoną samoocenę, że swoją wartość postrzegają przez posiadanie faceta. że robią z siebie idiotki, czy też służebnice pańskie, byle tylko mieć mężczyznę u swego boku. przykre. to samo tyczy się facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeejjj ale to widac ze on
udaje to ze nie umie odmieniac po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie dlatego, że nie wszyscy wiedzą o łechtaczce. ;) A co do wartości - masz takie do jakich sam dążysz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo Ferba, łechtasz mnie.. generalnie tutaj mnie nie aprobują.. he..he.. Odzyskujesz wiarę w facetów .. przeze mnie? Dziwnie.. Czym to spowodowałem? Julek.. czy wina kobiet czy tych facetów lubią sobie oglądać tych piersiki? Może głupio pisze. Ale pisze.. hellishbloodystorm , przykre jest że ten świat spada na psów.. Kiedy seks było, oddania coś z siebie, tak, dar. Nie potępiam że bawią się z sobą, ale patrzę i wsunęło mi się mysl że związku z tą łatwością.. akt stracił swój wymiar, padł w jakiś standardy, normy, nawet. przemusł.. i szuka się mocniejsze i mocniejsze bodźców, gdziekolwiek, z kimkolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale po co udajesz ze
nie umiesz odmieniac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam kochanki i mi dobrze. Dzien kiedy będę legł pokusę, to dzień kiedy będę wiedzić że straciłem to co mi najbardzej zależe. Wyszalałem się przed.. wiem czym jest rzecz ale wybrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellishbloodystorm, wiem o tym ale przeraża mnie że norma przysuwa sie.. w złym kierunku. Nie dla siebie.. dla swoje pokolenie, ale dla młodsze. Kiedyś śmiałem się słysząc o konserwatywności, o morale, o to że nie wypada.. ale przyznam, to miało sens, chroniło o dekadencji. Może jestem staroświecki, ale taki jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłość jest jak wędlina: jest salami i jest mortadela. musztardo a Ty, to do której wędliny najbardziej pasujesz? A chodzi Ci o zawartość tłuszczu czy klasę wyrobu wędliniarskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik prawda
wszyscy tacy wierni, zakochani, a siedzą na babskim forum i zarywają laski. co na to wasze żony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss or better.. Missis \"guzik prawda \", siedze i zarywam.. ale słownie, i co z tego? Może masz zły doświaczenia?.. Jestem zachwycone, udały mi się załatwić jak chciałem co do prezentu dla żonie moje.. nie lada problem aby kokardę i pudełko znaledż.. a całość chowaliśmy pod namiotem na końcu ogrodu. He.he.. i nawet, mimo zamieszania nic o tym nie wiedziała.. Super!!! To może być mojego ostatniego prezent świąteczne i chciałem to zrobić z klasą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na pomarańczowo
oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×