Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Suszona roza

Co myslicie o perfumach CHUPA CHUPS - LOVE TRAP???

Polecane posty

Gość Suszona roza

Warto kupic? Chcialam kupic cos mojej chrzestnicy, ktora ma 17 lat i juz sie taka w sumie kobieta robi. Mysle, ze perfumy to dobra rzecz. Zatanawiam sie, czy te z LOVE TRAP beda dobrym wyborem? Ona jest taka raczej energiczna, szczupla i wesola. Nie moge sie zdecydowac na zapach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniuuuullllessss
Ja mam te romantyczne i są fantastyczne - trzymają się na mnie wyjątkowo długo i raz jak byłam w Ikei, to aż obcy facet mnie zaczepił i sie spytał, czy pachnę. Spaliłam taką cegłe, że o matko :o Myślę, że te inne też są spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniuuuullllessss
czym*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiat pomarańczy
hmm... a cóż to za perfumy są? nie słyszałam o nich a chupa chups to przyznam szczerze, że mi się z lizakami kojarzy :P ale jak zapach mają fajny, to czemu nie? jakie są do wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgghj7jj
gdzie je mozna kupic?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgghj7jj
w rossmanie, juz wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgghj7jj
Aniuuuullllessss >>> bylam dzisiaj powachac chupa chupsy, wachalam rozowe, niebieskie i pomaranczowe. niebieskie wg mnie sa swietne!!! mojej mamie przypadly do gustu rozowe. powiedz jesli jeszcze tu zajrzysz-ktory kolor masz??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniuuuullllessss
fgghj7jj, Ja mam te niebieskie - divine paradise 🌼 Z dnia na dzień coraz bardziej mi się podobają :P Kwiat pomarańczy, Tutaj masz o wszystkich trzech: http://lovetrap.pl/home/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgghj7jj
na damskiej torebce przeczytalam opinie: od kiedy kupiłam te perfumy co najmniej 5 kolegów powiedziało mi, że ładnie pachnę ;) uzywajac wczesniej innych perfum nikt mi tego nie mowil :D przypadek ;> :D:D widac ze dziala hehe niebieskie wg mnie najladniejsze (pozostale mi sie w ogole nie podobaly) i utozsamiam sie z rysunkiem na buteleczce-mam dlugie blond wlosy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgghj7jj
psikne sie jeszcze jutro wiecej, bede wachac caly dzien i pewnie je kupie :D w tesco widzialam je dzisiaj po 29 zl. ile Ty placilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgghj7jj
w tesco byly po 23 zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniuuuullllessss
fgghj7jj, Ale tanio! Serio 23 zeta tylko? No nieee, ja dałam 29,90! Ale nie żałuje. Myślę, że kupie je sobie jeszcze, jak mi sie te skończą ;) Ps. Ja też mam blond włosy :P Suszona roza, I co, wybrałaś coś chrzestnicy? Zaglądasz tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suszona roza
Witam! Chcialam poinformowac tylko, ze kupilam ostatecznie te rozowe (HOT PINK). Ale postanowilam, zeby nie bylo gafy, zabrac ze soba chrzestnice i ona sobie sama je wybrala. Stwierdzila, ze dla niej sa sliczne i mimo, ze niebieskie tez jej sie podobaly, to te jednak bardziej :) Dziekuje za zainteresowanie. Wesolych Swiat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgghj7jj
a ja kupilam te niebieskie za rowne 24zl;) sa bardzo trwale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgghj7jj
dzis w tesco jeszcze tansze po 20zl :( po swietach to chyba beda mega tanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgghj7jj
lizaki chua chups i perfumy tez sa :P peodukuje je firma coty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm....dziwne ale jak zaczelam uzywac rozowych to tez wkolo mi mowili ze ladnie pachne...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgghj7jj
jakby ktos mial doswiadczenia z uzywaniem niebieskich (kontakt z plcia przeciwna:P) to prosze sie podzielic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelikka t.
Ja uzywam Hot Pink- ogolnie jestem w szoku, ze za tak niska cene mozna kupic takie fantastyczne perfumy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahah
A ja używam tych niebieskich z chupa chups i są naprawde trwałe, koleżanki w pracy mi mówią że ładnie pachnę, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nokyskel
Wedlug mnie te rozowe sa slodsze od niebieskich. Na jedna reke sobie psiknelam niedbieskie a na druga rozowe i podobaja mi sie i te i te, ale rozowe slodsze. Generalnie bardzo fajne i rzeczywiscie sie silnie trzymaja :) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardenyja
Ja uzywam tych niebskich- Divine Paradise. Pachną przeslicznie a do tego cena nie powala z nóg jak w przypadku innych pachnidel. Obecnie dla mnie nr jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terkam
Niebieskie, niebieskie i jeszcze raz niebieskie! Pachna naprawde prześlicznie, następny raz jak bedę w sklepie z pewnoscia wyladuja u mnie w koszyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskie pachna slicznie
kupilam....i rzymaja sie okolo godziny:( wiec beznadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskie pachna slicznie
i zaplacilam 31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aroma
Moze masz sucha skore, zazwyczaj perfumy trzymaja sie na niej krocej, albo sie przyzwyczajasz szybko do zapachu i nie czujesz. Ja mam rozowe Hot Pinka i trzymaja sie dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SieLubieSie
Czemu nikt nic nie pisze o brazowych/pomaranczowych - Sensual heaven? Powachalam wszystkie i te mi sie najbardziej spodobaly, ale chcialam poczekac na opinie a tu nic :( Nikt akurat tych nie wybral? A moze sie ktos znajdzie, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love Trap są śliczne, kupiłam za prawie 35zł, czyli przepłaciłam :P ale nie żałuję, utrzymują się długo i pięęęęknie pachną wg mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×