Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mAaGEe

UUuGh=

Polecane posty

Gość mAaGEe

Mam okes dopiero od kilku miesiecy wiec jak sie pewnie domyslacie ,jestem poczatkujaca... Probowalam wlozyc tampona O.B. ale niestety nie wyszlo... Bolalo i troszke odstawal. Moja przyjaciolka z klasy uzywa tamponow od 2 okresu ,a ma juz okres od 4klasy (czyli nabrala wprawy).. A wiec... Nie wiem czy dobrze wlozylalam tego tampona. A po 2 ,too niedlugo (na feriie zimowe) wyjezdzam i bd plywac w bassenie i w ogole... I wlasnie wtedy przypada mi okres tak jakos mniejwiecej(jeszcze i tak nie mam regularnie).! nie wiem co mam z tym zrobic wiec pisze zeby sie poradzic! pytalam mojej przyjciolki i ona powiedziala ze musze go glebiej wloztc (ale to bolalo i jakos nie potrafilam, napinalam wszytskie miesnie i nie moglam cisnelam z calej epy i i tak NIE MOGLAM!) Wiec jak jej juz podpytalam to mi poradzila zebym nie uzywala Tampax`ow bo nie sa dobre, mowila ze jak ich uzywala tzn. probowa to nawe nie wszedl jej do konca i prawie sznureczek sie zarwal. Ja probowalam z tymi tamponami ob. Takimi cienkimi i dlugie ,bo obok byly takie krotkie i grube ,wiec pomyslslam ze jak n poczatek bd lepsze.. please! pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×