Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie wiem .nie wiem

Politologia czy stosunki międzynarodowe??

Polecane posty

Gość mmmmmmmmmmmmmmmmm
a ja studiuje stosunki i administrację i odradzam stosunki. idz na admin. stosunki to nic konkretnego. a najlepiej to idz na prawo,albo jakas ekonomie/rachunkowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooo
studiowalam stosunki miedzynarodowe...odradzam...pracy po tym nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem .nie wiem

Bardzo proszę o wiadomości o wybranych kierunków studiów . Zastanawiam sie pomiędzy politologią , stosunkami międzynarodowymi a administracja. Jednak nie wiem po jakim kierunku można najłatwiej dostać pracę o ile można i co za tym idzie z parą to nie wiem co mam wybrać , jakie są perspektywy pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licencjat politologii
studiuje politologię i odradzam Ci ten kierunek, jezeli chcesz miec prace, bo politologia tak na prawde przygotowuje Cie do wszystkiego i nieczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekkkkkkkkkkk
dokladnie. skonczylem stosunki 2 lata temuy , gówniany kierunek tylko ładnie brzmi, ucza o wszystkim i niczym. bardzo ogolny zarys wiedzy o unii itp. szkoda gadac. administracje tez gówno idz na cos po czym bedize kasa. nie iwem jak z prawem bo tam chyba problemy z aplikacja (powiazania rodzinne prawnikuo eliminuja konkurecje). gdybym wybieral jeszczeraz poszedl bym na PB inż. se zrobił i tyle np. na budownictwie. praca po stosunkach tylko w administracji 1700 max po 15 latach pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×