Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ratunkuuuuu

Poginłęy ikony na pulpicie kompa i nie tylko...

Polecane posty

Gość ratunkuuuuu

Tzn. ikony office mają tylko takie niebieskie obwódki, a nie swoje systemowe oblicze... co się stało? i jak wrócić do wersji pierwotnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemo4898
Przeinstaluj office'a:)najprościej,czasem to jakiś błąd systemowy-ja np nie mogę miec miniatur...i nie mam pojęcia jak ominąć to bez reinstalki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mi pasek na dole często wariuje,zachodzą mi napisy je siebie,albo nie ma nie napisann,ginie wszystko to wtedy komp wyłanczam i załaczam od nowa-czemu tak sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuuuuu
to coś gorszego:( próbowałam odinstalować offica ale nie mogę:( do tego jak odpalam niektóre pliki worda, to komp sam włącza drukarkę:( co robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz na pewno wirusa
w takim wypadku zeskanuj kompa. masz jakiś program antywirusowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz też spróbować przywrócić system do daty, kiedy działał normalnie. Wejdź na START - Wszystkie programy - Akcesoria - Narzędzia systemowe - Przywracanie systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuuuuu
program antywirusowy mam, ale być może nie zadziałał... wczoraj ściągałam z netu darmowego corela, ale niestety to nie było to, czego szukałam... corela odinstalowałam, i później zaczęły się dziać te dziwne rzeczy z ikonkami:( no i jeszcze to samoczynne włączanie się drukarki (i drukowanie) przy otwieraniu plików offica:( co do przywracania systemu - mogę przywrócić tylko samego offica? a jeżeli tak, to chyba tę wersję zanim ściągnęłam tego nieszczęsnego corela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuuuuu
przywracanie systemu niestety nic nie daje:( tak jak myślałam- chodzi tu o przywracanie windowsa, a nie offiica:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba to wirus
chyba sciągnęlas sobie wirusa...wiem ze chcialas dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba to wirus
a tego anty sciagalas ze sprawdzonej stronki, czy jakiejs ktora sie napatoczyla z pierwszej ręki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuuuuu
hmmm... przeskanowałam dodatkowo antywirusem z onetu- nic nie znalazł... najbardziej zastanawia mnie to, że nie mogę odinstalować offica... gdyby mi to się udało zrobić, to zainstalowałabym go na nowo, i powinno być dobrze... tylko czemu drukarka włącza się sama już przy otwarciu plików offica i zaczyna drukować? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×