Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nibys

mała czarna mini

Polecane posty

cześć. mam prośbę poszukuje czarnej mini. u góry zabudowanej najbardziej chciałabym bez rękawów z łódkowym dekoltem. o coś w tym stylu: http://allegro.pl/item280664581_uk_sexy_love_label_mini_dress_animal_belt_36.html http://allegro.pl/item283622507_sukienka_mala_czarna_sylwester_.html ta druga jest za długa:( ale nie mogę nigdzie takiej znaleźć myślałam o krawcowej niestety teraz wszystkie są zawalone sylwestrowymi i studniówkowymi zamówieniami:( była bym wdzięczna za informacje w jakim sklepie można podobna dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o sukienkę mini.... poza tym nigdy skórzanej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
nibys ta pierwsza cacunio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom właśnie przez ta pierwsza tak sie napaliłam:P:P na czarna mini sukienkę. tylko przegapiłam licytacje:(no i chyba za duża by na mnie była:( ta druga w ogóle mi sie nie podoba miała pokazać tylko przód jaki chce:) tylko nie mogę nigdzie znaleźć podobnej:(:( całe allegro przeszukałam:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olustert
nibys tobie to tu powinni płacic za krzewieni dobrego stylu... albo zabronic p[isac - bo co zabczę co wklejisz to bym chciała - mamy chyba bardzo podbny gust!!! ta pierwsza cudeńko! ale i tak licytacja zakończona i na mnei też byłaby za duża... Ale może Ty widziłaś gdzieś na allegro bardzo klasyczne kozaki czarne ze skóry na szpilce ale takiej cobym nogi ani ręki (tfu tfu - mineło 10 miesięcy nigdy więcej) nie złamała.... Takei zupełei proste i bardzo eleganckie - bez borkatu, lakieru duzych klamer itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olustert
apropo a szukałś tej formy przez google?/ może którys internetowy sklep ma ja w ofercie?? chociaz do Sylwka juz tak blisko że nei zdązy dojść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olustert--->dzięki:) po opisie butów widzę ze podobny:):) co do butów to ja kupiłam już dawno swoje i od tego czasu nie zajrzałam do kozaków na allegro ale popatrzę jak będę mieć wolna chwile może coś mi wpadnie w oko:) teraz pluje sobie tylko w twarz za to że nie licytowałam tej sukienki bo mogłam przecież zanieść do krawcowej i zwęzić miała tak prosty krój ze bez problemu by się udało:( spróbuje jeszcze w sklepach internetowych za twoja rada:) tylko no właśnie już nic nie zdąży dojść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mi sie nie podoba
ta sukienka, okropna jest, no ale to tylko moje skromne zdanie, natomiast widziałam podobną gdzieś w forum w gliwicach, ale za cholere nie pamietam w którym ze sklepów. Jak bede nastepnym razem, a bywam czesto to zobacze co to za sklep był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo była bym wdzięczna. tylko ze do gliwic akurat nie pojadę więc jeśli nie sieciówka to niestety nie uda mi się. oczywiście zaznaczam że chodzi mi o sukienkę z pierwszego linka. 2 była tylko do pokazania jakiego typu przód chce. a jeśli chodzi o zdanie to ja się nie obrażam każdy ma swój gust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olustert
nibys a ja poszlam dziś do sklepu i kupiłam jednak kozaki na które patrzyłam juz jakiś czas temu - wtedy nei maialm kasy - zdążyły stanieć o 50 zl nawet ;-) Nie są chyba jednak aż tak bardzo klasyczne bo to "muszkieterki' na szpilce takieprzed kolano ale myslę że do mojego stylu i płaszcza pasują... jestem zadowolona. Wazne ze elganckie delikatne i kobiecce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak powyżej.
Ale to była jakaś sieciówka własnie tylko nie umiem sobie przypomnieć jaka. Jak tam będe to zobacze i Ci napisze. No ja nie mialam zamiaru obrazić twojego gustu czy cos takiego, tylko poprostu wybitnie nie podobają mi sie sukienki tej długości. Może szkoda bo nogi podobno mam niezłe ale nie bede sie zmuszać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ze sieciówka:) będę bardzo wdzięczna za informacje:) co do długości to hmmm też nie przepadam zbytnio:P chyba od podstawówki jej nie nosiłam:P:P ale a na sylwestra chciałam zaszaleć i przestylizować się :P:P własnie taka mini plus super wysokie szpile, czerwone usta itp...:P nie chce iść tak jak zwykle w topie i jakimś spodniach znudziło mi się:P podzielam pogląd że nie ma po co się zmuszać jak coś ci się nie podoba:P a nogi można pokazać na wiele innych sposobów. własnie ja myślałam jeszcze o szortach i grubych rajstopach zamiast tej sukienki. ostatecznie będę myśleć o czymś dużo mniej szalonym:P olustert ---> czekaj nie rozumiem muszkieterki przed kolano a nie za?? takie wysokie tak??:) ciesze sie ze udało ci się kupić::):) ja zawsze mam problemy z butami teraz chyba pierwszy raz udało mi się kupić bez problemu:) zawsze buty przekombinowane a ja chce proste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olustert
nie wiem własnei czy je musizkieterkami mozna nazwać bo sa tak przed kolanem sporo - nawet po rozwinięciu tego kawałka skóry który jest zawijany (ale gmatwam) są przed kolano. Takie za kolano to mi sie bardzo źle kojarzą...;-) Są bardzo ładne i nawet nie sa szerokie - mam chude łydki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×