Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lornetka z meduzą

Lekarka nie chce dać L4.....

Polecane posty

Gość z jednym sie nie zgadzam
jak sa miejsca to ja siadam. Nie uwazam, ze to jakis wielki grzech ;) I wg Ciebie mam wylaniac z tlumu tych naprawde potrzebujacych co stoja w kaciku? Mam kazdej kobiecie patrzec na brzuch? Skoro wiem, ze czesto na poczatku ciazy kobieta czuje sie gorzej niz pozniej (gdy ciaze juz widac) Wg mnie osoba taka powinna poprosic o miejsce. To zadna ujma, a miejsce natychmiast zostanie zwolnione - przynajmniej ja sie nigdy nie spotkalam z przypadkiem, zeby ktokolwiek odmowil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam powiedzieć że ja
mam wade serca, mam gronkowca, wystarczy że ktoś na mnie kichnie, a w autobusach, którymi jeżdżę, a które są zajebiście zatłoczone, to jest norma. W związku z tym jestem ciągle, po prostu ciągle chora, ciągle mam angine, a nie lecze jej, bo nie mogę ciągle brac antybiotyków. Do tego żadnemu lekarzowi nie udało się mi pomóc nigdy. W autobusach jest mi niedobrze, bo am wrzody żołądka, w ogóle chorobę lokomocyjną i kilka razy zdarzyło mi się nawet zemdleć . A ludzie tez w ogóle udają, że tego nie widzą. To nie do wiary, ale po prostu wszyscy się odsuwają i udają, z e nic się nie stało, a jak się człowiek ocknie, to jeszcze się patrzą, jakbym nasrała na środek autobusu, z taką pogardą, albo się cieszą:O I też nie dostaje zwolnienia. Takie życie. Ale w ciąże zachodzi się z włąsnej woli zazwyczaj, a zły stan zdrowia to juz nie własna wola:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tym wlasnie mowie
chciałam powiedzieć że ja---> Wspolczuje 🌻 Niestety, musze przyznac ze jest tak jak mowisz... Ludzie pewnie mysla, ze cpunka jestes, masz AIDS albo jestes conajmniej tredowata... Choc jakies dobre dusze tez sie znajda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×