Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie znam sie na tym

jakie dodatki do brązowej sukienki?

Polecane posty

Gość nie znam sie na tym

jak myslicie jaki kolor dodatkow tj: kolczyki cos na szyje i bransoletka bedzie pasował do brązowej sukienki z czarnymi wstawkami?? myslalam o złotym ale nie widze siebie jakos w tym doradzcie jesli mozecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze to ja bym nie zakladala wszystkiego na raz.. jak naszyjnik to juz nie kolczyki.. mysle ze tez pasowalyby perly (tylko blagam, nie te plastikowe) bo sa dyskretne. oczywiscie nie chodzi mi o cale korale z perel, tylko jedna jakos ladnie oprawiona.. albo jakies kamenie oprawione w srebrze, np. oko tygrysa. poszukaj egzotycznej bizuterii bo na pewno bedzie ciekawie wygladala (np. meksykanskiej, chilijskiej) no i zalezy od odcienia brazu - zloto to tylko do cieplego, a to co napisalam do obu pasuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brązu
jak najbardziej pasują złote dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemo 28
jeśli chodzi o biżuterię to wyłącznie złota lub tzw. stare złoto srebro za bardzo nie pasuje kolory dodatków czarne (bo już wspominasz o czarnych wstawkach) lub inny odcień brązu ale z tym trzeba też uważać ja mówię o jakimś ważnym wyjściu w stylu sylwester

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hottie
podejrzewam ze jak sukienka ma czarne wstawki, to baz jest zimny, przy tym polaczeniu zloto bedzie glupio wygladac. najlepiej jakies kamienie oprawiane srebrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebro do brązu
?? brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikki aaa
ja założyłabym niebieskie ładnie wykonane przy kolorowej biżuterii łatwo o tandetę w b jiu Brigitte czy jakoś tam jest duży wybór - może niebieskie kryształki coś a'la svarovski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo modne jest w tym sezonie połączenie brązu z turkusem. Bardzo mi sie to podoba i tak bym łączyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jesteś brunetką złoto
dla blondynki może być turkus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość np.złote zielone lub turkusowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×