Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FRUUTTTTIIIIITTT

CZY UWAZACIE ZE WAGA 79KG TO SPORA NADWAGA????

Polecane posty

Gość FRUUTTTTIIIIITTT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy przeciez ile masz wzrostu jak masz 180 to wage masz prawidlowa ja mam 155-156 zanim schudłam ważyłam 77 kg i to juz nie była nadwaga to byla otyłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FRUUTTTTIIIIITTT
169 CM,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo troszkę chyba tak ;) ja jestem 2 cm niższa ale lżejsza o 27 kg więc jakby mi tyle przybyło to pewnie było by za dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FRUUTTTTIIIIITTT
kurcze, od 2 lat waze tyle samo, i nie umiem schudnąc ,za nic w swiecie nawet nie amm sie w co ubrac na sylwestra, a nosze rozm 42/43

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociarzzz
jeżeli ktoś ma wda metry to jest spora niedowaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no do Sylwestra to raczej za wiele juz nie schudniesz :( ale po Nowym Roku trzeba zakasać rękawy i wziąć sie do pracy nad swoim ciałem !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FRUUTTTTIIIIITTT
teoria,wierze ze mi sie uda ...na wiosne trzeba wejsc w 38 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na wiosnę to na pewno ale do Sylwestra raczej nie bardzo :) choc te 2, 3 kg zawsze coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FRUUTTTTIIIIITTT
teoria, a znasz jakąs dobrą diete/ ? nei chodzi mi zeby schudnąc do sylwestra,ale z 10-20kg do wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie znam niestety ale wejdź sobie na dział DIETY - tam jest tego masaaaaaaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
dieta niskoweglowodanowa..polecam..choc trudno sie wyzec chelbka, makaronow, słodyczy , ziemniakow... ale opłaca sie..no i ruchu trochre...choc bez przesadnyhc, katorzniczych cwiczen..moze basen, aerobik? małae porcje jedzenia..no i ostatni posiłek ok 17-18 ja waze 75 kg przy 175 i uwazamz e mam 10 kg nadwagi..juz wazyłam 68 kg ale..ehh..zycie :) no ale wczesniej było 92 :P takze nie ejst tak zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na niskoweglowodanowej bym nie wytrzymala bo musze miec wegle do funkcjonowania z tym ze staram sie zeby to byly zdrowe weglowodany zadnego bialego pieczywa slodyczy makaronu itp ale do noralmego funkjonowania musze miec muesli otreby chlebek( razowy lub chrupki) ale ktos inny da rade bez tego zyc i da rady z ta dieta( efekty sa podobno zdumiewajace) poszukaj na necia znajdziesz cos dla siebie na pewno jednak prosze Cie przepusc przez sito wszystko co wyczytasz na forum diety nie stosuj zadnych diet typu czekoladowa chałwowa sucharkowa( to ostatnio nowosc na forum diety na cafe), czy 300 kcl podobno soutch beach tez jest dobra jednak ja nigdy nie stosowalam wiec potwierdzic na wlasniej skorze nie moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
tez słyszłam ze south beach jest spoko...a niskoweglowodanowa..coz..da sie przezyc..ale mozna wrocic do nawykow..wiec trezba sie pilnoiwac..ja byłam na niej..a rano zajadałam płatki..tylko poprostu ograniczyłam bardzo weglowodany ale nie wyrzekłam sie ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
najlepsza jest dieta MZ- mniej zrec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze nie wyrzec sie tylko ograniczyc tylko problem w tym ze ja jem tez chrupki chlebek i jogurty owocowe( ktore wbrew pozorom maja wiecej wegli niz bialka) i jak sobie to podliczylam to wszystko to troche tch wegli wyszlo:) ja schudlam stosujac 1000 kcl ktos inny schudnie stosujac niskoweglowodanowa wazne zeby dietka byla madra( a nie teksty typu \"znalazłąm super dietke je sie jedna czekolade dziennie i sie chudnie\", no jasne bo tabliczba czekolady to troche ponad 500 kcl wiec mniej niz zapotrzrbowanie tylko ze nasz organizm potrzebuje tez wielu innych skladnikow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj niestety nadwaga
Ja przy tym wzroście ważę o 25 kg mniej i jeszcze chcę zrzucić, wpadaj na forum diety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli nie masz 200 cm wzrostu
to GIGANTYCZNA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashantiii
ojej!!!:o i jeszcze sie pytasz??? :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina244
maoim zdaniem waga 79kg to straszna nadwaga!!!!!!!!!!!osoba ktora ma 169 i wazy 69kg to jest juz grubawa a plus 10kg jeszcze dodac czyli 79 to po prostu koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 173 i czulabym sie zle powyzej 55kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×