Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajamsie

20 miesiecy różnicy między dziećmi to dobry pomysł?

Polecane posty

Gość pytajamsie

Są tu takie mamy? Jak sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkgjmbrdb
napewno bedzie ciezko ale pozniej beda sie lepiej chowaly razem moja kolezanka ma dzieci rozniace sie o niecale 2 lata i jakos dala rade ale bylo ciezko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sobie zrobisz i już maluch
będzie na świecie to zobaczysz czy to jest miodzik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie jestem w 5 tyg ciąży a córka ma 14 mcy i uwazam ze to dobra decyzja bo starsze dzidzi jeszcze nie jest swiadome ze jest jedynakiem i nie bedzie zazdrosne,kazdy mi tak doradzał zebym teraz zaszła w ciąze bo potem jak pojde do pracy to mi sie pieluch odechce a tak to za ciosem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U mnie bedzie 19 miesiecy
roznicy...i jestem zadowolona :) na poczatku zapewne bedzie trudno, ale taka roznica jest dobra - bo dzieci beda sie ze soba bawic. Zreszta miedzy mna a siostra tez jest 2 lata - a dokladnie 20 miesiecy - i jestesmy zadowolone z tego faktu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Młoda Mężatka
Myślę, ze dobry :) Sama chciałabym, żeby moimi dziećmi była nieduża różnica :) Między mną a moją siostrą jest 14 miesięcy różnicy i to fantastyczna sprawa :) Poza tym młodsze dziecko będzie szybciej uczyło się od starszego, bo będą oboje w podobnym wieku :) Odchowasz dwójeczkę i będziesz miała spokój a tak ładować się z pieluch w pieluchy... często kobietom się już nie chce jak widzą, ze starsze dziecko już samodzielne itd... a tak jesteś w ciągu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko twoja decyzja
ja uwazam,ze najlepsza to 7 lat.Starsze idzie do szkoly,wtedy i tak jestes troche w domu z mlodszym,wiec mozesz ucznia przypilnowac;).Dodatkowy plus,ze starsze nie bedzie tak zazdrosne o rodzenstwo.Co do dogadywania pozniej to nie ma reguly.Moj ojciec ma jedna siostre 2 lata starsza i 20 lat mlodsza i lepiej dogaduje sie wlasnie z ta druga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikówka
no zajebisty poprostu :) bedziesz padac na nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikówka to jej sprawa kiedy urodzi 2 dziecko a pozatym masz pewnosc ze nie bedzie padac na nos jak róznica bedzie 10 lat???Jedno do szkoły,odrób z nim lekcje,zajmij sie drugim...karz 10 latkowi nie ogladac bajki lub nie słuchac głosno muzyki bo niemowlak śpi!A poza tym żadnego kontaktu miedzy rodzenstwem dwie rózne bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam że to bardzo dobry pomysł!!! Jeśli ktos ma taka mozliwość to jak najbardziej. Mój synek ma w tej chwili 18 miesięcy ale na rodzeńswto musi narazie troche poczekać. Mam nadzieję ze za rok już będę mogła cos więcej na ten temat powiedzieć. Ale popieram popieram - jak najbardziej!!! Między mna a moim bratem jest 9 lat różnicy i nie jest to dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam synka obecnie ma 15m a ja jestem w 6m ciaży jak mała sie urodzi to będzie równo 19m róznicy :) dla mnie to najlepsza róznica maluchy szybko sie odchowaja a za jakiś czas my odetchniemy od pieluch itp. a ja ze spokojem wrócę do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak powiem
Miedzy mna ,a siostra jest 1,5 roku roznicy,nigdy sie nie dogadywalysmy:-o.Nasze relacje poprawily sie dopiero okolo 30stki. Mysle,ze dogadywanie nie ma nic wspolnego z roznica wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly ma wlasnie 20 miesiecy , ja jestem w ciazy gdybym teraz miala dziecko mysle ze dalabym sobie rade maly jest juz bardzo samodzielny, nie sika w pieluchy, sam wszystko je i pije sama mam rodzenstwo z roznica rok i miesiac i 2,5 roku i zawsze bylo super :) moja mama tez mowila ze poczatki sa trudne - jak wszedzie ale pozniej bardzo sobie chwalila a sama za mloda juz nie byla ;) pewnie gdyby nie los drugie dziecko urodzilaby pozno po 30-tce a tak , trzecie urodzila majac 31 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miedzy mna a pierwszym bratem jest 13 miesiecy roznicy - i generalnie sobie to chwale, bo jest od zawsze, chociaz jest mlodszy i dzieki mnie chyba wczesniej niz inni nauczyl sie chodzic, mowic, a pozniej nawet pisac. Niewiele Starsze rodzenstwo w tych pierwszych latach ciagnie mlodsze do gory. Miedzy mezem, a jego bratem jest 8 lat roznicy i dlugo wzajemnie sie soba nie interesowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×