Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kili

Czy podczas karmienia piersią mozna chodzić na solarium?

Polecane posty

Gość kili

Witajcie Pytanie jak w tytule i jeszcze jedno czy opalałyście rozstępy, czy je czymś przysłaniałyście? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kili
Prosiłabym o powazne odpwiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmiąc nie chodziłam na solarium, ale znam osoby, które owszem chodziły. Nie leżały jednak pod lampami dłużej niż 5 minut raz na jaaakiś czas. Co do rozstępów: ELANCYL -zawiera ekstrakt ze składników pochodzenia morskiego i wit. składników. Zmniejsza już istniejące rozstępy. Ma delikatna konsystencje i miły zapach. Łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Cena za 150 ml 75zl. FISSAN -zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminę A i E. Producent zapewnia, ze zaczerwienienie, uczucie ciepła i lekkie pieczenie, które może towarzyszyć nakładaniu kremu, nie powinno budzić obaw. Krem jest gesty. Pachnie bardziej jak lek niż jak kosmetyk. Łatwo się rozprowadza, ale zostawia tłustą warstwę na skórze. Nie ma polskiego opisu. Cena za 100 ml 16,50 zł. GERBER -zawiera składniki pochodzenia roślinnego kompleks ujędrniający. Zmniejsza istniejące już rozstępy. Ma konsystencje mleczka i miły zapach. Łatwo się rozsmarowuje i wchłania. Cena za 150 ml 21 zł. MUSTELA -w swoim skaldzie ma m.in. olejki odżywcze i mikroelementy. Ma bardzo miły zapach, łatwo się nakłada i szybko wchłania. Cena za 200ml 86 zł. NOREL -dodatkowo wyszczupla i likwiduje cellulitis. Zawiera witaminę E, kofeinę i wyciągi roślinne, które poprawiają krążenie, wspomagają usuwanie toksyn i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zmniejsza istniejące już rozstępy, Jest bardzo delikatny, łatwo się rozprowadza i wchłania, ma neutralny zapach. Cena za 300 ml 26 zł, za 200 ml 21 zł, za 100 ml 14 zł. PENATEN -zawiera pantenol, który nie tylko uelastycznia skore, ale również ja nawilża. Ma przyjemny i delikatny zapach. Jest dość gesty i tłusty, więc trzeba go dokładnie wmasować. Szybko się wchłania. Cena za 100 ml 18 zł. VICHY -zawiera olej z ogórecznika masło karate, glicerynę, krzem, centella asitica i hudroksyproline oraz wodę termalną. Zmniejsza i wygładza już istniejące rozstępy. Krem jest lekki, łatwo się rozprowadza i wchłania. Ma delikatny zapach. Cena za 125 ml 65 zł. DAX COSMETICS -żel zawiera aktywny składnik z rośliny siegesbeckia orientalis, wyciąg z alg morskich bogaty w mikro i makroelementy, a także witaminy A, C, E i z grupy B. Redukuje rozstępy już istniejące. Łatwo się rozsmarowuje i dość szybko w chlania. Ma ładny, ale intensywny zapach. Cena za 150 ml 18 zł. MIRACULUM -balsam, także wyszczuplający i działający na cellulitis. Zawiera on witaminę E oraz kompleks z centell asiatica, kofeiny, bioflawonoidow i krzemionki organicznej - ułatwia eliminacje tłuszczów, oleje maslosza i awokado, które zmiękczają i odżywiają skore, oraz wyciąg z zielonych alg morskich. Balsam zmniejsza głębokość rozstępów zapobiega powstawaniu nowych. Ma ładny i delikatny zapach, jest lekki, dobrze się rozsmarowuje i wchłania. Cena za 110 ml 22 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja mam tylkopyytanie czy macie jakies potwierdzenie na to ze na solarium takiem szkody sa.bo ja znam blisko siebie dziewczyne i to lekarke ktora normalnie bez zakrywania piersi chodzila i przypuszczam ze kolo 10 min i nie miala zadnych zastrzezen tylko potem sprzatala kabine po sobie bo mleko tryskalo.to bylo 3 lata temu wiec moze sie zmienilo cos ale troche mnie zdziwily wasze wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kili
Bardzo dziękuję za odpowiedzi🌻 Co do tych kremów to uzywałaś któregoś z nich? Działał? Ja przez całą ciążę używałam Musteli i mam dosłownie kilka na piersiach i teraz chciałabym uzywać jakiegoś sprawdzonego kremu na już istniejące rozstępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę , piersi owszem zakrywam, ale nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych i bynajmniej nie straciłam pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kili, ja karmię 5,5 miesięcznego synka, od 1,5 miesiąca chodzę na solarium ( max na 10min raz w tygodniu) i nie zakrywam piersi. Nic sie nie dzieje, nadal karmię. Grunt to umiarkowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elllka
Co do kremów to ja używałam gerbera od 3 miesiąca ciąży i nie dość, że nie mam nowych rozstępów, to i stare stały się prawie niewidoczne. Ale smarowałam się naprawdę dwa razy dziennie, dzień w dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kili
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. A gdzie kupujecie krem Gerbera bo ja nie widziałam nigdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta Klanta
A po co na solarium ? Solarium jest nie modne. Szkoda byc niemodną i niezdrowa, uzalezniona matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kili
Po to że lubie byc zadbana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PARIS26
Ja nie chodziłam ale chyba mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PARIS26
Nie rozumie co napisałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×