Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutny20_letni

Wczoraj skończyłem 20 lat...

Polecane posty

smutny - po prostu nie myśl o kobietach, które są z natury złe i egoistyczne i zamiast tego pomyśl sobie o tym, np nie wiem... np o tym co robiłeś w zeszły poniedziałek A jak jakaś do Ciebie zagada to powiedz, że czekasz na tramwaj i nie masz czasu na pierdoły, a jeśli zaproponuje Ci, że pomoże Ci czekać to zacznij się drzeć czemu jeszcze nie przyjechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy mnie nikt nie kochał... pracuje od 14 roku życia... teraz sobie tak myślę, jak niektórzy mają fajnie... studia dzienne i imprezy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to po co się nad sobą użalasz? Rozumiem Twoją ciężką sytuację,ale tak naprawdę sam sobie musisz pomóc, my za Ciebie tego nie zrobimy! Rozumiem że większość wolnego czasu spędzasz w pracy,ale ZAWSZE da się znaleźć trochę wolnego czasu. Nawet niedziela...przecież chyba nie śpisz cały dzień? Wyjdź do ludzi, zacznij chodzić na siłownię,idź na imprezę (nic się nie stanie jak zarwiesz jedną noc), do pracy chodź na piechotę lub autobusem/tramwajem(tam spotkasz więcej ludzi),uśmiechaj się do ludzi, inicjuj rozmowę-zobaczysz,to nie jest takie trudne! Wokół jest mnóstwo kontaktowych ludzi! Przez ludzi poznaje się innych ludzi! No i zapomnij o zadręczaniu się- myślę,że żadna panna nawet nie pomyśli,że tak przystojny facet jak Ty(zakładam że tak jest) nigdy się nie całował! Bo to nie jest coś,czego trzeba się nauczyć żeby umieć-trzeba tylko CHCIEć! Żeby się nie stresować, możesz zacząć flirtować na jakiejś imprezie/w barze, po małej ilości alkoholu (to tak na odstresowanie się)...-zobaczysz że pójdzie gładko,musisz tylko tego CHCIEĆ! Bo nic nie da Ci siedzenie przed kompem i narzekanie na brak czasu- właśnie TEN czas możesz poświęcić na PRZEBYWANIE z innymi ludźmi! Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem już... a powiem wam jako ciekawostkę, że kierownicy, dyrektorzy dużych firm są często naprawdę wulgarni... boję się teraz, że trudno mi będzie mówić w towarzystwie dam w kulturalny sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje w kierownictwie UPC... jestem tam takim od wszyskiego... Komputery, naprawy, kierowca, dostawca towarów... ochroniarz... i zarabiam 1300 na ręke za 10 godz. dziennie po 6-7 dni w tygodniu... ( co 3 niedziele w pracy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i umowa zlecenie odnawiana co miesiąc... kawalerka prawie 1000zł, a gdzie na jedzienie... kurwa musze podjadać w pracy... i gdzie tu kasa na imprezy ?>? nie wiem czy jest na świecie dziewczyna która mnie zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm zważywszy na to, że wszystkie kobiety to blachary i materialistki, zainwestuj w furę i mieszkanie to na pewno coś wyrwiesz :) ale uważaj bo to złe i egoistyczne istoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matryna
człowieku idź na jakąś imprezę, gdziekolwiek, poderwij jakąś dziewczynę (uważaj na te wulgarne, bo one nie przestrzegają żadnych zasad i mają duże wymagania - to tak wynika z obserwacji ). Poznaj chociaż raz co to znaczy mieć dziewczynę, za drugim razem będziesz już bardziej ośmielony, żeby jakąś poderwać jeśli z tą Ci się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna hahahah - z twego postu wynika, że istnieją kobiety, które nie mają DUŻYCH wymagań :) Przykro mi mała, ale takie istnieją tylko w Twojej wyobraźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wchodzi mi nick niestety
smutny - skoro mieszkanie pozera Ci tyle kasy, moze zamieszkaj z kims? Rozlep ogloszenia, ze zamieszkasz w 1-osobowym pokoju w mieszkaniu studenckim z fajnymi ludzmi, i bedziesz mial podwojna korzysc - wiecej kasy na przyjemnosci + poznanie nowych ludzi :) a moge zapytac, jak ukladaly sie Twoje kontakty z rowiesnikami (obojga plci) w poprzednich latach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matryna
do Jarek-84 - "mała" ? Jestem rok starsza od Ciebie chłopcze. A co do dziewczyn, które nie mają dużych wymagań to mogę Ci powiedzieć, że sama właśnie taka jestem. Ostatnio nawet chłopak mnie pochwalił i powiedział, że się cieszy, że nie jestem taka wymagająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna, to kurcze stara rura już z Ciebie :) Może i starsza ale na pewno niższa jesteś, mała ;) Co do wymagań, to i tak Ci nie wierze a Twemu facetowi tym bardziej, bo wierzy w to co mu powiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicha, kicha... ale mam tylko maturkę... i kierownik wie jak mi ciężko... gdyby nie ta praca to musiałbym iść kraść, bo nie mam nawet 500zł oszczędności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowieku
albo to prowokacja, albo jesteś skończonym idiotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ideałem była by dziewczyna, która by się chociaż sama utrzymywała... taka która nie buja w obłokach... a co do imprez... no muszę się przełamać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończonym idiotą ??? he he... synku co ty wiesz o życiu, skoro z pewnością u rodziców mieszkasz i jesteś na ich garnuszku... jak posmakujesz jak życie potrafi dokopać to dopiero się przekonasz kto jest idiotą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matryna
Jarek-84 - a ty stary cap jesteś, który myśli, że wszystkie dziewczyny to blachary, ale to już nie mój problem, że na takie trafiasz, chłopaczku :P Naprawdę mało mnie obchodzi ile ludzie mają kasy. Nawet jak idę ze swoim chłopakiem do kina to sama za siebie płacę, i nie pozwalam, żeby on za mnie płacił. Za każdy prezent od niego odpłacam prezentem. Współczuję Ci, że myślisz, że świat obraca się tylko wokół kasy i widzisz tylko banknoty, zamiast dostrzec duszę człowieka. Pieniędzmi miłości nie kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam matki, ojciec zwariował... a dalsza rodzina ma mnie gdzieś... choć niby sami humaniści z wyższym wykształceniem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stary widzę, że naorawdę masz problem - masz do cholery dopiero 20 lat i chciałbyś siedzieć tyłkiem za biurkiem i dyrygować kadrami? Powiem Ci jedno - na to trzeba zapracować. Zawsze ludzie w Twoim wieku i z Twoim stażem będą wykorzystywani, taka kolej rzeczy. Możesz się pocieszyć, że nie musisz nosić worków z cementem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewątpliwie brakuje mi miłości... ale jestem także realistą.. i wiem, że mało jest uczciwych ludzi na świecie... po mimo że generalnie jetem dobry człowiek, to rzadko kiedy ktoś odpłaca mi się taką samą życzliwością... najczęściej wykorzystuje to dla własnej korzyści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowieku
nie mój drogi. bynajmniej już nie jestem na utrzymaniu rodziców, pracuje już ładne parę lat i przede wszystkim.... jestem kobietą. co chwile podkreślasz że jesteś przystojny... no i co z tego? to dlatego mam się z tobą przespać? myślisz, że ktoś będzie chciał faceta-ofiarę losu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×