Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koleżanka ze szpitala

A moje dziecko jest naj naj naj.....

Polecane posty

Gość Koleżanka ze szpitala

Jak ja nie lubie kiedy matka rywalizuje z inna matką.A to moje dziecko zrobiło tak,a twoje inaczej.Moje ma juz 2 zęby a moje jeszcze nie i to lepiej bo bedzie miało zdrowsze..itp.Mam kolezanke która pierwsze dziecko urodziła majac 34 lata,jej maz dobrze koło 50,chyba naczytała się za duzo lektur o wychowywaniu dzieci bo za każdym razem kiedy staram sie jej coś doradzić(mam dwoje dzieci w tym jedno w szkole0 to tylko mówi,mój lekarz powiedział to,wyczytałam tamto lub fachowcy o tym, myslaa tak......juz naprawde przestaje lubić z nia rozmawiać.Kończe rozmowe na gg(mieszka w innym mieście i tak raczej rozmawiamy) pisząc np po kilkuminutowej przerwie\"żona się kapie\"Czy to pózny wiek tak działa na matki czy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 27 lat, 19 miesięczną córkę i nie cierpię jak ktoś mi coś próbuje \"doradzać\" To ja jestem mamą i ja wiem jak postępować z własnym dzieckiem. Z większości \"rad\" babć i cioć nie skorzystałam i na zdrowie nam to wyszło:) Sama też nie lubię \"podpowiadać\", bo wiem jak to wkurza...no chyba że ktoś o to prosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka ze szpitala
O nie nie nie,nie zrozumiałas mnie.Pisze o zwykłych rozmowach i pytaniach dotyczących dzieci np,co tam u twojej małej bo u mojego to i to .I dalej toczy się pogadanka.Nic na siłe,żadnych "mądrych" rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×