Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beatryczeeeeeeeeeeeeee

__________niepokojące objawy________

Polecane posty

Gość beatryczeeeeeeeeeeeeee

Witam dziewczyny! Pewnie będziecie się ze mnie śmiać, ale juz sama nie wiem, co mam myśleć. Moze zacznę od początku- biorę tabletki 3 lata i dodatkowo na koniec stosunku używamy prezewatywy, czyli nie ma wytrysku w srodku. wiem, ze więckszość z Was uznaje to za niepotrzebne, ale podwójne zabezpieczenie daje mi po prostu komfort psychiczny. No i teraz do sedna. Mam już schizy. Dwa tygodnie temu miałam okres. Był normalnej obfitości. A od tygdonia mam dziwne bóle brzucha. Zazwyczaj boli mnie z prawej strony, a czasem cały. Głownie przy chodzeniu. Nie wiem, co to moze być i już zaczynam sie bać ciąży. Pocieszcie mnie jakoś. Żadnych innych objawów nie mam, ale ten dziwny ból brzucha... takie jakby kłucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpik maly
raaaany, jak mozna brac pigulki i uzywac do tego gumek masakra. Kobieto zycie to zawsze jakies ryzyko. Lepiej nie truj sie hormonami skoro stosujecie prezerwatywy. To Ci na zdrowie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatryczeeeeeeeeeeeeee
ojej, ale nie o tym jest topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatryczeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz torbiel na jajniku . moje objawy przy torbieli były własnie takie jak opisujesz kłujący ból z jednej strony na dole brzucha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna z tłumu
Ja też myslę że to torbiel , koniecznie zrób usg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×