Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karteczka

potrzebuje rady w sprawie ubraniowej

Polecane posty

Gość karteczka

czesc dziewczyny! potrzebuje waszej pomocy. dzis mam wychodne z przyjaciolmi z pracy. nie mam pojecia w co sie ubrac a nie chce wygladac tak jak w biurze, tzn. przyjsc w tych ciuchach, ktore zakladam do pracy. mam w szafie sweterek, jest sliczny ale nie mialam go nawet raz na sobie. jest to sweterk welniany, dekold w lodeczke ale niezbyt duza i koloru ciemnegu turkusu, naprawde ciemnego. prezentuje sie bardzo fajnie i z moja ciemna karnacja i czarnymi wlosami fajnie wyglada. sama nie wiem czemu go nie nosilam. moze dlatego, ze jest lekko azurkowy i zastanawiam sie czy wkladac pod niego jakis top czy tylko stanik wystarczy (czarny czy cielisty, nie wiem) i czy pasuja do tego czarne spodnie sztruksowe. pomozcie dziewczyny bo nie mam pojecia co zalozyc a nie mam zbyt wielkiego wyboru ciuchowego. idziemy na piwko moze kawe, nie musze byc elegancka- dzikie wielkie i calusy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak idziesz do toalety to jesteś w stanie sie wypróżnić....SAMA.... czy tez tak szczegółowo poytasz o radę? :O załóż kurde ten sweter na czarny stanik i miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×