Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

loza

MAM PYTANIE DO KOBIET W OKOLO 32 TYGODNIU CIAZY ??

Polecane posty

WITAM ZASTANAWIA MNIE ILE WAZA WASZE DZIECKO W OKOLO TYCH 32 TYGODNI , CZEKAM NA WASZE ODPOWIEDZI .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywiscie moje dziecko jest duze bo wczoraj bylam u lekarza i powiedzial mi ze jak na te tygodnie to jest bardzo duze bo wazy 1960 w 32 tygodniu i 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usg bardzo często się myli,moja w 32 wazyła 1400 a tydzień przed porodem 3500,urodziła się z waga 3050.Trzeba wziaśc pod uwage 10% pomyłki,w ta lub w tą strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no duże duże :-) moje było maleńkie i martwiłam sie ale po 35 tyg waga skoczyła w góre ale fajnie bo i tak mialam ciężki poród a jakby jeszcze Xavuś miał mieć ponad 4 kilo chyba bym umarła na tej sali porodowej! urodził sie z wagą 3100kg a położna powiedziała ze idealna waga :-) dzisiaj jest szczuplutki i zdrowy :-) i przede wszystkim ze wszystkim jest do przodu od innych dzieci :-) oprócz zębów :-( ale znowu ok bo im pózniej tym lepiej,bo zęby sie dłużej trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale ja bede miala chyba cesarke bo dziecko mam jeszcze ulozone miednicowo głowka do gory i nie sadze zeby sie juz obrucilo chodz mowil mi lekarz ze moze sie jeszcze przekrecic tak mu dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córcia w 31tc wazyła 1,589:) a w 35 - 2,260:) teraz jestem w 36 idzie juz 37 heheh zobaczymy jak duza urodzi sie dzidzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ważyła 2200 i pani doktor powiedziała ze jest grubiutka, wiec nastawiałams ie przy porodzie ze będzie duża, a urodziała sie z wagą 3200 i 54 cm wiec myśle ze tak akurat... dziewczyny nie ma co sie nastawiać szacowana wagą z usg, bo na ogól te aparaty nie mówią prawdy i potrafią pomylić sie nawet o 1 kg, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie na zyczenie chce cesarke jednak to zalezy od ulozenia dziecka i w tej chwili jest ulozone glowka do gory i jak sie nie obruci to musi byc cesarka bo inaczej nie urodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×