Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jacek1982

fajny pomysl z tym logowaniem nie trzeba wpisywac nicka za kazdym razem

Polecane posty

"fakt bez podszywaczy nie bylo by tak smiesznie" też tak sądzę, chociaż sama się nie umiałam podszywać bo to cała sztuka spróbuje jakaś dobra dusza wpisać się pod moim pseudonimem? proszę... zobaczymy czy to że wpisałam wcześniej hasło, działa teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa... bo ja mam kulawy, służbowy komp, bez wszystkich potrzebnych w necie aplikacji, to może dlatego nie widzę żadnego "wyloguj" dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja utrzymuję że nie, nie jestem zadowolona :( ech... świat się kończy a pieniądz gorszy wypiera lepszy i w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasana mana
gdzie wy się logujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, już mam te "wyloguj" dzięki za pomoc idę sobie, pochlipać nad nieuchronnymi zmianami... bilety autobusowe też są od dawna inne w różnych miastach, buuu... i są też rzeczy stałe, jak podwyżki cen z nowym rokiem i nie mam ogona do podwinięcia i w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale głupie teraz wystarczy się zalogować a potem można zmienić pseudo i podszywać się pod czarne nicki. Tak se pisze ___> to wyżej to ja pod Twoim nickiem tylko ze swoją stopką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co cię tak smuci
? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale podszyw wyżej podniósł mi nastrój, nawet bonusowa stopka mi nie przeszkadza bo w końcu jestem Strzelcem 🌻 🖐️ narka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgh6u6yj
fghyjytj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzasminka
nooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze odpowiem na pytanie co akurat mnie smuci: ja lubiłam kafeterię, i siedzę tu od paru lat, ale podobało mi się to że na każdym z osobna temacie byłam po prostu wypowiedzią, opinią a nie od razu osobą, jakąś osobowością napisałam co uważałam za słuszne i szłam sobie na inny topik, często zmieniając tymczasowy nick, i nikt mi nie wypominał że gdzieś napisałam coś a tu piszę jeszcze coś pozwalało mi to na swobodę ekspresji teraz to już nie to samo papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada53464

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×