Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Diabeł Wpieniacz

płyta indukcyjna czy gazowa??

Polecane posty

Gość gość
Słuchajcie powiem Wam że świetne płyty robi w tej chwili Amica i gazowe i indukcyjne. Z tych drugiech z autopsji polecam PI6544SU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam dużo dobrych opinii o płycie indukcyjnej BEKO HII 64505 FHT i mam zamiar ją zamówić na media expert. Cena jest promocyjna, więc warto skorzystać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w mediaexpert to obczaj, bo chyba mają promkę jakąś, że można sobie wziąć jeszcze piekarnik beko i wtedy jakoiś taniej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest takie promo: bierzesz płytę indukcyjną i piekarnik beko właśnie i masz wtedy chyba 2 stówki taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam zwykłą gazową kuchnie, ale zmieniam na płytę indukcyjną. Szukałam na electro.pl i trafiłam na fajną Amicy. Kupiłam od razu też zestaw garnków. Słyszałam właśnie, że korzystniej wychodzi gotowanie na takiej płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam beko HII 64505 FHT czy jakoś tak i to fajne sprzęciwo. w ME kupiłam na promocji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie mi polecić jaką płytę indukcyjną AMici która miałaby możliwość łączenia pól grzejnych do takich trochę większych rozmiarów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznać trzeba ze ta płyta Amici z posta wyżej na prawdę fajna...kulne sie chyba do sklepu zobaczyc jak wygląda w realu i zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co koleżanki mozecie powiedziec o płytcie Amica PI6544NSTK ? Oglądałam ją w sklepie i się zastanawiam czy nie kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleksa

My mamy płytę induckyjną Amici, ale kupowaliśmy w zeszłym roku i jest ok. Działa, jak ma działać i to najważniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam jedną płytę indukcyjną zabudowaną i coś było z nią nie tak. Teraz mam płytę pojedynczą Philipiaka. Mała poręczna i mieści się w szufladzie 😛

 

Edytowano przez kesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela

A czy coś większego niż tylko na jedno pole znajdzie się w asortymencie Philipiaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2019 o 05:48, Gość Gabriela napisał:

A czy coś większego niż tylko na jedno pole znajdzie się w asortymencie Philipiaka?

Witam! Gabriela, obecnie w ofercie marki Philipiak mamy wyłącznie płytę indukcyjną z 1 polem grzewczym https://www.shop.philipiakmilano.pl/kuchenka-indukcyjna-1-pole-grzewcze-3003125439

Pozdrawiam, Marta Kowalewska

Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merita
Dnia 12.03.2019 o 19:00, kesza napisał:

Miałam jedną płytę indukcyjną zabudowaną i coś było z nią nie tak. Teraz mam płytę pojedynczą Philipiaka. Mała poręczna i mieści się w szufladzie 😛

 

Sama kupiłam takie 3 do moich apartamentów na wynajem. Świetnie się sprawdzają i goście są bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchta

Indukcja ma swoje plusy i minusy. 

Plusy:

- latwiej ustawic male grzanie niż przykrecic gaz,

- mozna ustawic czas i sama wylaczy, -- jak cos wykipi to tez wylaczy,  wystarczy wytrzec i wstawic znowu, jak zaleje palnik to jest trudniej,

- latwiej utrzymac czystosc, o ile regularnie sie wyciera,

- bezpieczniej niz z gazem i otwartym ogniem.

Minusy:

- cebuli do rosolu nie opalisz 🤣,

- konieczność wymiany garnkow i wieksze ograniczenie w stylistyce niz w przypadku tradycyjnych naczyń,        

-zwyklego naczynia zaroodpirnego z piekarnika nie wstawisz na maly gaz, na czas zajecia piekarnika przez kolejną potrawę  musisz przekladac do specjalnych garow,

- jesli mieszkasz na wsi i zdarzają sie wylaczenia pradu to bywaja niespidzianki i jak nie masz agregatu pradotworczego, to moze byc trudno dokonczgc obuad.

Niby indukcja ma wiecej plusow ale ja troche tesknie za gazem 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szoia

Zdecydowanie płyta indukcyjna. Zwłaszcza w kuchni w bloku. A indukcję można spokojnie podłączyć w bloku, przynajmniej tę co ja mam Electrolux MultipleBridge Slim Fit. Nie ma problemu z tłustym osadem gazowym w kuchni. Ma się pełną kontrolę nad temperaturą. Można ustawić timer żeby kuchenka sama się wyłączyła. Duża wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajAs

A czym czyścisz indukcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakitoo

Indukcja jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem, u siebie mam indukcję electroluxa 700 SENSE SenseFry, która bardzo dobrze mi się sprawuje. Nie zamieniłbym jej na inną, jest prosta w obsłudze i posiada sporo funkcji, niektóre na prawdę się przydają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szoia
12 godzin temu, Gość jajAs napisał:

A czym czyścisz indukcję?

Wiesz co, akurat żaden problem. Kupuję specjalne środki z Electroluxa, ale w porównaniu do czyszczenia czegokolwiek po gotowaniu na kuchence gazowej, to tutaj jest bosko. Przy indukcji nie brudzi, a na pewno tak jak pisałam wyżej - nie tłuści się tak bardzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszecie, że indukcję można podłączyć w bloku. A co z siłą? Bo z tego co wiem to jak nie ma siły to się nie podłączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka

Jeśli się nie mylę, to niektóre spokojnie działają na 230V. Może te z electroluxa też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszelinka

Mamy Pure Bridge/Infinite i bez problemu w bloku podłączyliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też ma płytę od Electroluxa, uwielbiam na niej gotować, a jeszcze ta opcja łączenia  z okapem jest mega intuicyjna. 

Edytowano przez Angelka
błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×