Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ana_bell

czy 125 KM w samochodzie to dużo ?

Polecane posty

Gość Mecenas

Ja posiadam w210 3.2 cdi 197km i 470nm....taka jednostka robi robotę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 16.03.2014 o 11:22, Gość gość napisał:

przypominam proletariatowi ze KM moze byc wskazowkow conajwyzej do predkosci maksymalnej (zalezy jeszcze od skrzyni biegow) jedyna jednostka wskazuja na przyspieszenie jest moment obrotowy (nM). oczywiscie auta o wiekszej mocy PRZEWAZNIE maja wiekszy moment

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat stary, ale odkopię, 125 km to dużo i mało, mam w tej mocy Astrę K, a więc tak - w mieście i obrębach Król Złoty, ekspresówka i autostrada bardziej już Srebrny, jak się postarać to idzie wyprzedzić sporo samochodów, pod warunkiem, że ma się turbosprężarkę, nieraz wyprzedziłem kogoś przy prędkości 80 km/h na drugim biegu bez trudu hihi, nie wliczam oczywiście samochodów od 230 koni wzwyż, jestem z mojej igły bardzo zadowolony, nie mniej jednak, brakuje mi w niej trochę więcej mocy, dlatego będę dawał odpowiednim specom od chip tuningu by podkręcić moc, np.u mnie można spokojnie do 150-160 Km i uważam, że wtedy będzie to ilość dla mnie w pełni satysfakcynująca, poza tym jeżdżę dużo w mieście, ale poza nim też się zdarza, polecam w ogóle Opla Astrę K, ale trzeba tam lać, ja tankuję co około 2 tygodnie, czasem trochę ponad 2 tygodnie, przy czym nigdy nie zjeżdżam do rezerwy, nie lubię tak męczyć auta:) sporo też zależy od kierowcy, jego umiejętności

Edytowano przez S_Jupiter
Zapomniane słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×