Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jacek1982

po co nam dziewica jak i tak w seksie dobra nie bedzie??

Polecane posty

Gość Halinikahxc
no własnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli nie potrafisz
niczego nauczyc dziewicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinikahxc
to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Nieśmiałość też podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem, dla doświadczonego faceta dobra nie będzie za pierwszym, drugim, piątym ... razem, ale już za 20 razem może być całkiem niezła, nawet lepsza od tej, która miała kilku partnerów. Wszystko zależy od predyspozycji kobiety - jedna całe życie będzie kłodą, inna po kilku czy kilkunastu razach złapie dryg. To tylko kwestia wygodnictwa faceta czy od razu chce miec bal czy może chwilę popczekać, żeby się przekonać co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Podszywacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Ale w sumie też mają rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
-------->klaudka 27 Może mnie i podniecasz ale sam o tym nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek1982 ---> nikt nie mówi, ze masz być nauczycielem. Jednen facet lubi się pobawić, inny woli od razu ostrą jazdę - normalna sprawa. Nie zmienia to jednak faktu, że dziewica nie musi być kiepska w łożku. Za którymś tam razem sprawa się wyrównuje. Każda z nas kiedys była dziewicą i musiała się nauczyć tego i owego ;) Normalna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mowie odnosnie tych postow ktorych autorami sa jakies ofermy ze dziewczyna ktora nie jest dziewica jest wedlug nich szmatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Przecież dla faceta dziewictwo nie jest minusem a zazwyczaj plusem. I nie ma nic wspólnego jaka ona będzie, że jest dziewicą, przeszkadza tylko super "staroświeckość" poglądów odnośnie seksu co od błony nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hottie
e tam dziewica czy nie, byleby to lubic! ja np. nie wiem czemu ludzie do sexu tak powaznie podchodza! przeciez to przyjemnosc! nie rozumiem czemu dziewczyny wstydza sie rozebrac w lozku, wstydza sie byc kreatywne, to wszystko prowadzi tylko do jeszcze lepszej zabawy. jacek - kocham twoj podpis ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały problem w tym, że ludzi popadają w skrajności - prawda jest taka, że dziewczyny, które są dziwicami nie są w niczym gorsze, bo prędzej czy później będą miały swój czas, ani te, które miały kilku partnerów nie muszą być szmatami itp. To są jakies gówniarskie opinie. Cos mi w kimś nie pasuje (bo to naturlane, że każdy ma swoje upodobania), to w to nie wchodzę i tyle, ale nie generalizuję, że "wszytkie dziewica to takie", "a niedziewice to owakie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hottie
tak, te posty sa rzeczywiscie zalosne ;P ale to pewnie jacys desperaci i nieudacznicy pisza ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hottie
widzialam juz lepsze podszywy ;P tym razem nie wypalilo niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
"ja mowie odnosnie tych postow ktorych autorami sa jakies ofermy ze dziewczyna ktora nie jest dziewica jest wedlug nich szmatą" muszę zaprotestować. nigdy nie napisałem nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×