Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmmmmmmmmmmm

ile jestescie w stanie odlozyc miesiecznie?

Polecane posty

Gość hmmmmmmmmmmmm

przeciez kazdy chce miec samochod wlasne mieszkanie/dom..ile zarabiacie i z tego ile wam zostaje zeby odlozyc na swoje plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm
odkladasz kiedy chcesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarabiam 800zl
nie udaje mi sie nic odlozyc 😭 szczerze mowiac mam problmy by starczylo do pierwszego :( Chociaz wiem, ze nie mam wcale tak najgorzej, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm
nie najgorzej?to sa ludzie co mniej zarabiaja??jezuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 21 lat, 700 zl miesiecznie od rodzicow na studia dzienne, wlasnie nie wiem czy juz odkladac czy poczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm
hmm ale masz dobrze:) chociaz nie wiem czy uda Ci sie odlozyc?ile placisz za akademik i inne pierdoly:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda...
miesięcznie 1200 zł, niestety nic nie da się odłożyć, ale muszę zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm
a nie mysleliscie nigdy o zalozeniu wlasnej firmy?wtedy zarobki mysle ze bylyby duuze i mozna byloby cos odlozyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pi razy drzwi
Własna firma to przede wszystkim potrzeba oszczędności (czasami sporych) na początku, a potem wiele czasu i ciężkiej pracy żeby zaczęła przynosić godziwe dochody. Nic za darmo. No i nie każdy się do tego nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stancja 300, jedzenie 200, reszta przewaznie na jakies ciuchy, sprzet i kosmetyki + kasa zarobiona w wakacje (w te bylo jakies 2600, zapomnialam wczesniej dodac). nie wiem czy odmawiac sobie tych przyjemnosci na rzecz nieznanej przyszlosci. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm
pi razy drzwi- hm tak racja a tym bardziej z tego co wiem to u nas ciezko utrzymac firme bo zaraz pelno oplat itd..i zeby wyjsc na plus to to jest rzeczywiscie umiejetnosc.. niul brend- nie no mysle ze nie powinnas odkladac bez przesady w tym wieku:)narazie baw sie i ucz;)nie odmawiaj sobie takich rzeczy,tym bardziej ze studiujesz po to zeby potem coz z tego miec i pozniej odkladac to co zarobisz..a co studiujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama w domu_
odkładam co miesiąc 1000 zł odkładam na remont mieszkania w koncu udało mi sie znalesc dobra prace za godziwe pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm
sama w domu- gratulacje:))a gdzie pracujesz i ile zarabiasz?jesli mozna wiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastosowania informatyki w mechanice. kierunek bardziej mechaniczny. juz sie boje czy znajde po tym jakas prace. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama w domu_
pracuje w firmie farmaceutycznej jestem na probnym dopiero zarabiam 1600 na ręke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rjakakakakak
Zarabiam w okolicach 2 średnich krajowych. I nie odkładam nic. Nie mam z czego. Owszem, na ciucha mam i małe przyjemności. Ale już na przykład muszę się zastanowić, czy stać mnie na Ajax czy może jednak coś tańszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm
niul brend- ale wymyslilas:D ale mysle ze ze znalezieniem pracy bedzie tak jak po innych studiach,musisz sie postarac bedzie dobrze:) sama w domu- no farmaceuci maja dobrze;)poczekaj kila latek a bedziesz miec o wieeele wiecej pieniazkow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama w domu_
powiem wam,że wczesniej pracowałam w rznych firmach tez farmaceutycznych ale zarabiałam bardzo mało nadgodzin mi nie płacili i wykonywałam ciężkż fizyczną robote...prace znalazłam w internecie firma wysłała mnie na szkolenie do Wrocławia dlatego warto korzystac z ogłoszeń w internecie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm
warto tylko trzeba uwazac:)no ale powodzenia;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama w domu_
masz racje trzeba baardzo uważać ale na szczęscie trafiłam na solidną firme pracuje już 3 miesiąc i żyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bib2
Ja nie odkładam, ja inwestuje. Niestety pieniądze odłożone traca z czasem na wartości🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomcio 26
w mijajacym roku udalo mi sie odlozyc okoló 5 tys miesiecznie. pracowalem sam na siebie nie u kogos. niestety jest to kasa "lewa" bo pracowalem na czarno (nie pracuje fizycznie handel 7 h za kierownica). od maja przeskakuje w inny interes kumpel podopwiedizal jak sie uda to 25 tys miesiecznie boze zeby sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomcio 26
dodam ze wyprowadziłem sie od rodziców rok temu do mieszkania 20 m/2. szukałem jak najtaniej bo chce odłozyc kase i otworzyc zarejestrowana legalna firme.( za kwadrat płace 400 zł, prad i woda mnie nei interesuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieniądze nie są najważniejszą rzeczą w życiu, ale wydają się mieć wpływ na wszystko, co jest ważne. Jeżeli zgadzasz się z tym stwierdzeniem, dołącz do gry i zagraj w Cashflow we Wrocławiu. Proponujemy Tobie pasjonującą zabawę, w trakcie której możesz nauczyć się podstaw rachunkowości, finansów i inwestowania. W grze, podobnie jak w życiu: otrzymujesz comiesięczną wypłatę, posiadasz karty kredytowe, posiadasz kredyty bankowe, prowadzisz zestawienie finansowe i zestawienie bilansowe, zdarzają się Tobie nieprzewidziane wydatki, jesteś pod presją zwolnienia z pracy i musisz pilnować swojej wypłaty, zostajesz wystawiony na ryzyko związane z rozwodem, bankructwem, chorobą, możesz kupować nieruchomości i inwestować w trakcie całej rozgrywki. Jeśli grasz i inwestujesz rozsądnie - kończysz grę będąc naprawdę bardzo bogatym i możesz zrealizować największe marzenie swojego życia, dlatego spróbuj nic nie tracisz, a dużo możesz zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cashflow - jedyna gra dla milionerów bez pieniędzy! Wystarczy że raz zagrasz w tą cudną grę i po 3 dniach masz na koncie 30 zł!!! Fakt, że sama gra kosztuje 400 zł, ale to nic w porównaniu z milionami, które cię czekają! To prawie jak z Intełejem. To i to oszustwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomysłodawca Cashfloł
Założyłem z kilkoma oszustami, przepraszam, kolegami firmę Inteway World Corporation. Stworzyliśmy zgrabną stronkę netową mającą na celu mamić, przepraszam , przyciągać ofiary losu. Nasza oferta to nieruchomości , produkty bankowe i nawet perfumki. Oczywiście tylko w naszej wyobraźni, ale zawsze możesz naszej wesołej złodziejskiej gromadce wpłacić 5.500 zł Polecamy się wam pustaki! Wpłacajcie! P.S. nie muszę dodawać że jestem najbogatszym człowiekiem na świecie , który nie ma firmy! Mało było wpłat, więc wymyśliłem grę, która wyssa was z pieniędzy. Kosztuje ino 400 zł, więc kupujcie , grajcie i kieszeń mi nabijajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogate ojcowie
Tu mówią botae ojce. Wiecie czemu jesteśmy bogaci? Dzięki waszej naiwności! Wpłacajcie nam więcej kasy na Intway albo kupujcie grę planszową Cashflow, która przez samo granie uczyni was milionerami. Pierwsza opcja - 5000 zł Druga opcja - 400 zł Czy to nie piękne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×