Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmmmmmmmmmmm

ile jestescie w stanie odlozyc miesiecznie?

Polecane posty

Gość Turlaj bobra
Życie jest piękne, jeśli spędza się ja na naciąganiu i oszukiwaniu ludzi, samemu nie pracując. Prowadząc piramidę finansową Intway zarobią tylko ludzie będacy na jej szczycie. Tacy naganiacze jak ty, nie mają szans na zarobek. O tej grze planszowej już nawet nie wspomnę. Kurosraki pewnie ma do niej prawa autorskie, a wam akwizytorom ile płacą od sprzedanej sztuki? 20 zł? Buahaha!:D Musisz się nieźle napocić żeby ktoś taki kit łyknął:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obchraniajmy dzielnie
Ja odkładam gdzieś około 20, 30 złotyk, w skali roku daje to 360 zł a po 20 latach 7200! A więc warto oszczędzać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360 zł rocznie... Myślisz że to mało? A niech dałbyś to na 10% rocznie? Wiesz - ile będzie na końcu? 189 722,39 zł. !!! I jak teraz? Lepiej? ... Procent składany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dlaczego akurat teraz
no ja zarabiam 1600 zl ale jak pracuje dodatkowo jeszcze w soboty bo tak na reke mam 1400 zl ale jest to ciezka praca i odkladam miesiecznie 500 zl ale kosztem swoich wyrzeczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obchraniajmy dzielnie
CashFlow we Wrocku - przestań opowiadać bzdury. Myślisz że jestem psychiczny jak ty? Nie wciągniesz mnie do żadnej piramidy finansowej Intway. Wolę 30 zł miesięcznie odkładać niż topić pieniądze w łańcuszku szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słyszałes coś o funduszach inwestycyjnych? A może uważasz, że one wszystkie należą do Intway? To nie ja , tylko ty masz objawy jakiejś manii prześladowczej. Wszędzie ci sie Intway widzi!!! Hahahahahahahahahahahahaha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to skandal
Fundusze inwestycyjne są dobre, ale to oszczędzanie długoterminowe. Na efekty trzeba czekać latami, a co jeżeli ma się 35 lat, małe mieszkanko i żadnych oszczędności. Jak odłożyć, gdy ledwo starcza na opłaty i życie z 2 dzieci ? To nie realne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgoik
obecnie 5 tys. ale pracuje tylko 18 dni w miesiacu. od marca bedepracował chyba 15 dni w miesiacu to bedize około 12 tys. o ile wszystko sie uda i bedzie jak pracowac 28 dni w miesiacy to wypłata bedzie gdzies 22 tys mies. 26 lat wlasny chnadelek, zwolniłem sie od typa po roku pracy płacił mi srednio 1500 zł na reke ale obcinał przy kazde jokazji a to auto brudne czy nieposprzatane w srodku ( mimo ze jezdziły nim z 3 osoby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgoik
soki nie 18 tylko 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie narzekammm
NIC nie dam rady odłożyć - nauczyciel kontraktowy, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×