Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdarza się takie coś

Czy są takie małżeństwa gdzie mąż był prawiczkiem, kobieta dziewicą już nie była

Polecane posty

Gość może i się zdarza takie coś
" 23:32 Zdarza się takie coś Znacie takie małżeństwa gdzie wtedy jak się poznali to facet był prawiczkiem, a kobieta dziewicą już nie była? I czy kobieta miała wcześniej tylko jednego partnera czy więcej? I jak to facet zaakceptował? Nie miał żali? Nie wypominał? Nie było mu bardzo przykro z tego powodu?Nie zdradził w ramach "odwetu"? Czy jest szansa żeby z takiego związku wyszło udane małżeństwo?" może i zdarza się coś takiego, ale to świadczy, że facet jest p.i.z.d.ą. i ciotą bez honoru i jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bey
Pizda? a to czemu? Moze po prostu nie bierze byle lepszego pierwszego ochlapu jak tylko sie okazja trafi? Niektorzy tak lubia... Ale to powodzenia.. Jestem w dosc powaznym zwiazku i ona jest pierwsza moja kobieta a ja jej facetem niestety nie pierwszym. Zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i się zdarza takie coś
jak już ta kobieta życia ma być dla faceta tą jedyną partnerką, to on dla niej też powinien być pierwszym, inaczej to jest niesprawiedliwe, nieopłacalne. takie coś bije w męski honor, męską dumę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i się zdarza takie coś
jak ktoś zamierza ze swoim prawictwem czekać dla tej docelowej przyszłej żony, to ona też powinna być dziewicą, żeby to było uczciwe, opłacalne, warte czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale problem
może i się zdarza takie coś .... masz rację w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i się zdarza takie coś
Jak już mieć żonę, co nie zachowała dla ciebie wianka, to przynajmniej samemu też czegoś przed nią skosztować, inaczej się to nie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale problem
bo to troche głupio miec jedyną w życiu kobietę i to jeszcze po przejściach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmhjh
Okruszek Słońca - czemu glupi? Sam pisales w innym watku, ze jak byles wolny, to ruchales wszystko, co na drzewo nie ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i się zdarza takie coś
ale problem - popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu dla mnie dziewictwo nie jest aż tak bardzo ważne, by było robić z tego aż taki problem. Ważniejsze jest charakter kobiety, gospodarność i wiele innych cech niż kawałek błony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bey
hm, po prostu dziwictwo... takie rozdmuchane cos. To co mam teraz zrobic? zerwac z nia czy byc niewiernym??? Smiechu warte, jeszcze uczciwosc jakas...Tak sie zlozylo i juz. Jak facet zeni sie z kobieta dziewica to nie robi sie wielkich problemow. Dziwne troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i się zdarza takie coś
a przeszlosc seksualna kobiety jest wazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i się zdarza takie coś
to beznadziejne, miec tylko jedna kobiete w zyciu i to jeszcze po przejsciach, bez sensu. a przeszlosc seksualna kobiety jest bardzo wazna, bo okresla osobowosc kobiety, mowi jak ona sie prowadzi, czy jest porzadna, czy jest szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale problem
bey ...jednym to przeszkadza innym nie i tyle w tym temacie a ja jeleniem nie będę Okruszek Słońca ... to czyli nie muszę się szanowac bo to niema znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i się zdarza takie coś
Okruszek - ty się nabzykales, to mozesz sobie brac pania po przejsciach na zone, ale jak ktos jest prawiczkiem to ma prawo wymagac dziewictwa i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bey
Czyli jednak faktycznie nie mam wyjscia... musze jej blonke zamontowac albo ewentualnie zerwac... Cholera, a mialo byc tak pieknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja też tak mam
Ja też jestem w takim związku. Wcześniej miałam 3 partnerów, obecny jest prawiczkiem i to 2 prawiczek z którym jestem i następnym razem nigdy nie zdecyduje sie na związek z prawiczkiem bo męczy mnie wypominanie i brak doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtedy jest reanimacja trupa
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i się zdarza takie coś
No widzisz jednak wypominają, czyli nie są to odpowiednie związki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bey
Jeszcze mi sie nie zdarzylo wypomniec a wiec nie wydaje mi sie zeby to byl zly zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmhjh
a ja też tak mam - juz zakladasz, ze bedzie nastepny? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i się zdarza takie coś
Ja jak byłem prawiczkiem i znalazłem sobie kobietę i ona dziewicą nie była, to z góry wiedziałem, że to tylko przejściówka. Trochę z nią pospałem, potem wypomniałem i rzuciłem. I cieszę się z tego, wszystkiego trzeba w życiu zasmakować. Nie można spać przez całe życie z jedną kobietą, jeśli ona dziewicą nie była. Jeśli dobrali się prawiczek i dziewica i mają być już zawsze to OK, inaczej dla faceta opłacalne to nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bey
Oplacalne moze i nie ale coz... Nie zawsze wszystko musi byc rowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i się zdarza takie coś
ja bym tego nie wytrzymal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bey
Nie wszyscy sa tacy sami. Do tej pory nie zdawalem sobie nawet sprawy ze to ze dziewczyna nie byla dziewica a ja bylem prawiczkiem to jakis moze byc wielki problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale problem
Okruszek Słońca ... Wdowa to dziewica z odzysku dlatego że na śmierc bliskiej osoby nie mamy wpływu a co do tematu to najlepiej jak oboje w związku mają jakieś doświadczenie bo ilośc partnerów niema znaczenia tylko wtedy gdy oboje już kogoś mieli przed sobą :) to chyba normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×