Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaagusia

Kupię suknię ślubną

Polecane posty

Gość aaagusia

Witam! Kupię suknię ślubną w rozmiarze 34/36 na wzrost 170- najchętniej jednoczęściową w kolorze ecru lub śmietankowym. Proszę o zdjęcia i oferty na mail szczypiorek2000@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagusia
Hej, nie jestem zainteresowana innymi ubraniami oprócz sukni ślubnej- niekoniecznie wyznacznikiem jej ma być cena- bardzej chodzi mi o pasujący rozmiar, bo tego jakiego szukam jest niewiele. Jeśli któraś z Was ma do sprzedania suknię na wzrost 170 + obcas w rozmiarze 34-36 proszę o zdjęcia na mila szczypiorek2000@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam rozmiar 36-38
na 178 cm firmy herm's jednoczesciowa ecru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam rozmiar 36-38
za 1200,-gratis dodatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagusia
kasiu2020 dziękuję za namiary - zaglądam na allegro codziennie - może w końcu znajdę sukienkę która do mnie krzyknie: to ja jestem tą jedyną ;) Co do sukienki 36-38 obawiam się że będzie za duża :( Sukienka w rozmiarze 36 którą mierzyłam była na mnie za szeroka, że już o rozmiarze 38 nie wspomnę :( pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
nie podobają ci się te co pokazalam? jedyne na twoj wzrost, raczej a w salonie szukałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiku
www.wloska_suknia_slubna.republika.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiku
to jeszcze raz ja - rozmiar i wymiary pasują Zapraszam do obejrzenia na tronce www.wloska_suknia_slubna.republika.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiku
No i ponownie ja :) - ja mam 63 w pasie więc sukienka w pasie wąska. W razie czego wszystkie informacje na stronce. Pozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniach :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagusia
safiku, kasia2020 dziękuję! Może jestem wybredna.. ale jednak te sukienki do mnie "nie krzyknęły". chciałabym coś prostego, nie wyzywającego, chętnie z koroneczką. Będę szukac do skutku. :) Szczęśliwego Nowego Roku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×