Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana gospodyni

Jak się robi kompot z suszu???

Polecane posty

Gość załamana gospodyni

pierwszy raz organizuję wigilię u siebie w domu (młoda zona) i chcę zrobić kompot z suszu w domu mama podawała kompot z gruszek kupiłam na bazarku trochę suszonych jabłek 3 duże gruszki sysuszone ale one śmierdzą jak wędzona kiełbasa i śliwki i nie wiem co dalej dajcie przepis i dlaczego te cholerne gruszki zlatują wędzarką czy w kompocie zniknie ten zapach ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba było kupić suszone, nie wędzone, to by nie zalatywały :o Mało kupilaś :o dużo tego kompotu chcesz zrobić? ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana gospodyni
a ze 3 litry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie często cenią sobie
właśnie taki podwędzony smak kompotu z suszu. Choć ja akurat nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie się gar około 10 litrowy robi :D I na ten gar po 40 deko śliwek i gruszek suszonych, i 50 deko jabłek :D Zapach nie zniknie, też go nie lubię, dlatego kupuję suszone :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana gospodyni
ojezu ja nawt takiego gara nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszyscy muszą gotować kompot dla maniaków tego smaku ;) z tego co masz, też ci wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do załamanej gospodyni
daj spokój nie przejmuj się kup kompot i już, ludzie nie robią przetworów to raz w roku gotują tę paciarygę na wędzonych owoocach i sa wniebowzięci, ja robię kompoty w słoichach w lecie z różnych owoców i mam je na codzień , a w wigilię też pijemy kompot z gruszek a nie jakiegoś barachła sprzedawanego w sklepach czy na bazarach te owoce nie są suszone tylko wędzone i niech mi nikt nie mówi ze kompot z suszonych owoców ma zaltywać wędzonką piłam kompot z suszonych jabłek ale jabłek suszonych na słońcu a nie razem z boczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przepadam za tym kompotem :) Zawsze daje suszone jabłka,śliwki,morele,gruszki i na tym koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak się robi kompot na zimę
taki w słoikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×