Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

A ja nadal w domu cierpie owszem boli mnie jak cholera ...Ale co z tego skoro skurcze sa nieregularne tak co 20 min potem mi przechodzi troche ale dzis czop mi odchodzi w sporych ilosciach ...Nie chce jechac do szpitala za wczesnie bo przypna mnie tam do tego ktg i bede sie meczyc z 20h ... Mała szaleje dodam własnie sobie sie przeciaga :) Jejku niech mi ktos powie jak to przyspieszyc bo ja od 3 dni mam bóle naprawde ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmmmmmma
dziewczyny, jesli macie wątpliwości czy wody sie sączą, to w aptece są specjalne wkładki, które w przypadku wód zabarwiaja sie na chyba niebiesko, o ile pamietam. Sączenie mozna przeoczyc, moze byc tez falami, zalezy gdzie pecherz płodowy pekł i jak duza jest ta dziurka, czasami sączą sie gdy lezy sie, a jak sie wstanie to zastój. TAk czy siak - przy takim podejrzeniu nalezy udac sie do szpitala i zbadac czy wody nie uciekają, bo dla dziecka to niezbyt dobre - zagrozenie infekcją jesli nie ma wód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaNiny weż kąpiel może to ci pomoże a jak nie to jedz lepiej do szpitala. mammmmmmma a w jakiej cenie są mniej więcej te wkładki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOze sex?? Tylko jak tu kuźwa o sexie myslec jak mnie napierdziela wszystko !!! brałam kąpiel kilka razy wczoraj to chyba z 50 razy ja juz mam naprawde dosc naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzięłas no-spe,jesli to skurcze porodowe,lek ich nie zahamuje, a jesli pozorne złagodzi je lub powstrzyma. wypij wode wypełniony pecherz podziała na macice jak ciepły kompres,jesli mimo to skurcze nadal trwają zaczął sie poród.Znalazłam to w gazecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze skurcze są krótkie(30-40 sekund),rzadkie(co15-20 minut)i mało bolesne,wraz z upływem czasu bedą sie nasilały,ale nastepuje to w różnym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marleena dziekuje . wziełam kąpiel pomogło mi na 10 min teraz boli znowu ..Mnie martwi to ze boli mnie juz tak od kilku dni a czop schodzi od wczoraj i dzis to poprostu leci ze mnie galaretka .... Tylko mała sobie szaleje a brzuch to mi sie tak opuscił ze szkoda gadac ... No nic czekam az skurcze beda co 10 min poki co od 3 dni mam skurcze miedzy 20 a 40 min a czasami mam przerwy dłuzsze .. Wiesz ja moge cierpiec ale martwie sie od dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoNiny jeżeli Twoje maleństwo rusza się w brzuszku to nie masz co się martwić, chyba że te ruchy są bardzo, bardzo aktywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga .. Ruchy sa ok nie sa gwałtowne mała poprostu wierci sie i przekreca ... Chyba juz jej ciasno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli poród tuż tuż,może gdybys pojechała do szpitala,to miałabyś już za niedługo swoje malenstwo przy sobie:)powiesz im co i jak i oni ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaNiny moja koleżanka miała takie bóle przez 3 dni i skurcze rzadkie ale regularne. W końcu pojechała do szpitala, bo już miała dość i zaczęli wywoływać poród-nie działało. Po kilku godzinach zrobili cesarkę i okazało się, że dziecko samo by nie wyszło, bo była za krótka pępowina. Tzn. dziecko chciało wyjść ale nie mogło wejść do kanału rodnego. Więc moim zdaniem powinnać pojechać do szpitala, niech sprawdzą co się dzieje i może wywołają poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katahrin
Widzę, że zwlekacie z pójściem do szpitala... U mnie też tak było... Trzy dni zastanawiałam się czy już, czy jeszcze nie... I gdybym 15 minut dłużej została w domu, mąż odbierałby Małego w samochodzie... Maciuś urodził się po 15 minutach od przyjazdu do szpitala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoNiny, masz skurcze, czop Ci odchodzi... ja myślę że jak zaczną odchodzić Ci wody to powinnaś już jechać do szpitala, sączenie wód ni jest dobre, dziecko traci swoje środowisko w którym przebywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE -JAKA ŚLICZNA CZARNULKA:-)CZYSTY TATUS BEDZIE MIAŁA POWODZENIE U CHŁOPCóW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🌻🌻🌻 Dla Mam i Malenstw :) Powiedzcie mi prosze , do czego mozna przyrownac bole , skad wiadomo ze to TE bole , bo pomimo , ze mam juz dziecko ,musze sie przyznac , ze zapomnialam calkowicie jak to bylo wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena do szpitala jade o 18stej jak wróci mój mąż z pracy to mnie zawiezie tylko jak bedzie wszystko ok to nie zostaje bo wtedy faszeruja cie zastrzykami rozkurczowymi a tego nie chce chyba ze zaproponuja mi wywołanie porodu to zostane.pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunienka jaka sliczna czarnulka :) gratúlacje 🌻 Mi sie bardzo dlugo saczyly wody przed porodem - zaczelo sie w czwartek a maly wylazl dopiero w poniedzialek .. pierwszy dzien to nie wiedzialam czy to wody sie sacza czy tak duzo sluzu ale potem jak zaczelo leciec to porzadnie Przedwczoraj bylam z malym na kontroli u poloznej a ze moj Nels juz byl przeziebiony zapytalam sie jej co mamy zrobic jak maly sie zarazi i powiedziala zeby isc do lekarza w razie temperatury a jesli tylko bedzie mial katar to nie trzeba - na razie nie ma goraczki wiec czekamy .. Slonko super ze u was juz lepiej :) Slonce nie wiem do czego te bole porownac, ale pamietam ze jak przyjda TE to sie wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok jak wróce to dam znac a jak zostane to mój mąż zda Wam relacje trzymajcie sie dziewczynki i życze wszystkim nierozpakowanym rozpakowania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie wziełam no-spe 2h temu potem kąpiel poszłam na zakupy tzn pojechałam :) i nic mi nie jest no miałam moze ze 2 skurcze mała sie rusza ale niezbyt duzo tylko czop mi nadal odchodzi tzn taki sluź przepraszam ze tak obrazowo żołty troszke jak smarki :) to chyba czop bo wody raczej nei sa takie prawda?? No i troche to takie brązowe to jest .... swietnie urodze chyba w grudniu zamaist we wrzesniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik_cosik
hejka :) paletka - znieczulenie zewnatrzoponowe, farmakologiczna stymulacja porodu. Uzgodnione znieczulenie z lekarzem. MaMani - jaka przyczyna tego, ze mała nie chce pić z jednej piersi odp: kombinuje i probuje dotzrec musiałm sciagnac pokarm z niej bo tak mi nabrzmiała ze mam stracha zeby zapalenia zadnego nie było i teraz jest cos takeigo ze pokarm jest i sam mi leci jak piers troszke pouciskam pomasuje lub jak karmie drugą i walczyłam wczoraj w ciagu dnia żeby cokolwiek wypiła a Viki robi tak złapie tzry razy ciagnie i koniec i znowu szuka (mam troszke schowana ta brodawke ale nawet odcdciagnieta nie daje efektow) chociaz dzisiaj jest juz inaczej bo w momenice jak sie lało to ją podstawiłam i wyssala nawet sporo tego mleka. Bylismy u lekarza na sprawdzeniu poziomu bilurbinki to przy okazji popytałam sie co robic. to powiedzilei ze w ciagu dnia dawac jej ta "gorsza" a na noc zostawic tą "lepsza". no i tak zrobie zobaczymy jak to bedzie heh ;) mam nadzieje ze oki karro - z tym smokiem tez mnie korciło, zeby nie płakała, ale jakos Moja Dzidzie nie kręci smok :) póki co Słońce - bóle sa podobne jak przy miesiaczce ewunienka24 - Moja Dzidzia tez z 11.09.2008 i jka to poweidział nasz kolega Wiktoria WTC sandra27 - :) Pozdrawiam i trzymam kciuki za nas wszystkie ;) idę poleże sobie bo kręgosłup nawala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoNIny wszystko na dobrej drodze, bez paniki... :) trzymam kciuki bo poród lada dzień, napewno nie w grudniu ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik_cosik
MamaNiny - pobaraszkujcie troszkę to szybciej dzidzia będzie z wami. Spróbowac można :D u mnie podziałało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja zastosowałam masaż sutków i po 5 min. dostałam takiego skurcza, że myślałam, że oszaleje. Teraz mam skurcze mega na maxa bolesne co 15 min. - nie wiem czy dotrzymam do rana. Przypomniało mi się jak to boli - po 4 latach już zapomniałam :) Podbrzusze cały czas boli a jak skurcz przyjdzie to chce mi się wyć 😭 Zrobiłam mężusiowi jedzonka na te kilka dni i zaraz kładę synka spać i idę wziąć kąpiel. No i jak wytrzymam do jutra to rano do szpitala :D No chyba, że pojedziemy w nocy już :p Trzymajcie kciuki Kochane :) żeby łatwo i szybko poszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×