Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martunia22*

dziewczyny czy to działa perfecta extra slim -serum wyszczuplające firmy dax

Polecane posty

Gość martunia22*

dostałam takie serum i jestem ciekawa czy naprawdę działa na opakowaniu jest napisane że pomaga pozbyć sie cellulitu efekty widać już po tygodniu stosowania a po 4 tygodniach niby cellulit znika w 85 % na ile jest w tym prawdy będę wdzięczna za odpowiedz na razie stosuje tylko to serum zaczęłam od dzisiaj ale po świętach chce kupić sobie wioślarza do ćwiczeń wiec dojdą ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaa
Serum wyszczupla - to prawda.. ale czy działa na cellulit to nie wiem, nie miałam go gdy zaczełam stosować ten krem. Ostatnio jednak sprawiłam sobie serum Slim Extreme 3D firmy Eveline i wydaje mi się ze jest ono lepsze niż Perfecta, a zaledwie parę złotych drozsze. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na każdym balsamie jest napisane w ilu % pomaga pozbyc się cellulitu kobietom, które go testowały... Jeżeli chodzi o ten balsam to jeden z moich ulubionych, zaraz po Evelline. niestety sam balsam nie pomoże! Więc ćwicz i wcieraj 2 razy dziennie, a po 2 tyg zobaczysz efekt :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaaaaaaaaaaa Ten Slim Extreme 3D firmy Eveline dla mnie jest najlepszy! Ale z Perfecty ma bardzo podobny skład, no i skoro martunia22* go dostała to już musi wykorzystać, bo szkoda, zeby się zmarnował:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martunia22*
coś jest chyba nie tam bo pokazuje 3 odpowiedzi a są tylko dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaa
no mi sie nic oprócz Marty i moich postów nie wyświetla... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martunia22*
mnie tak samo nie wiem co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaa
Marta a wracając do tematu.. to, czy i jaki krem podziała na cellulit,zależy od stopnia jego zaawansowania. Moim zdaniem na jędrność skóry (możliwe że równiez na cellulit) dobrze wpływa mleczko Garniera (takie zółte). Osobiście jestem z niego zadowolona, skóra po użyciu robi się gładka i miła w dotyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martunia22*
a ile kosztuje to mleczko jak na razie będę stosowała ta perfecte bo dostałam najwyżej jak mi sie skończy i nie będzie efektów to zmienię a co do stopnia cellulitu to nie jest aż tak źle normalnie go nie widać ale jak ścisnę ręka uda to wtedy sie pojawia albo jak napnę mięśnie tyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaa
a to widzę, że problem nie jest az tak powazny jakby się mogło wydawac ;) duże opakowanie (400ml) kosztuje ok. 20 zł w drogeriach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaa
Ruda mi się wyswietlają Twoje posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaa
i jak tam Marta po użyciu kremu?:) straszliwie chłodzi, prawda? ale to znak ze naprawde działa wyszczuplająco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiLi 83
wiesz co, to chyba zależy od tego jaki masz stopień tego celulitu- czy zaawansowany, średni, czy mały- tzn. taki widocczny tylko przy sciśnięciu ręką- bo jeśli zaawansowany to cudów po samym kosmetyku sie nie spodziewaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllaaallllaaallllaaalllla
minimalna różnica - skora bedzie gladsza w dotyku. jak przestaniesz uzywac wszystko wroci do normy. przy cwiczeniach jest dopiero efeklt zwalczania cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martunia22*
wiem że sam balsam nic nie da ale na razie nie mam wioślarza i nie mam na czym ćwiczyć ale jak tylko kupie biorę się za siebie a co do tego serum to prawda chłodzi ale po kąpieli to daje czadu myślałam ze stoję w przeciągu tak mi zimno było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×