Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość narozdrożu

zdecydowac się na ten pierwszy raz czy nie?

Polecane posty

Gość narozdrożu

Chodze z chłopakiem od 2 lat. Mam 18 lat i 4 miesiący on prawie tyle samo(starszy o kilka godzin:). On jest moim pierwszym chłopakiem a ja jego pierwsza dziewczyną (nawet żadne z nas z nikim innym się nie całowało :) Kocham Go i wiem że jest ta odpowiednia osobą, ufam mu, zawsze mówił, że zrobimy to gdy ja będe chciała ( bo on oczywiście zawsze by chciał :P ) nigdy nie nalegał, chcemy razem spedzić resztę zycia, często mówilismy jak fajnie bedzie gdy już bedziemy mieli dzieci, także jesliby coś sie stało to na pewno by mnie nie opuścił :P Wiemy jak się zabezpieczyć. Wiem że niedługo okoliczności będa odpowiednie (sylwester sam na sam w jego domu) jednak wciąz nie jestem pewna, z jednej strony bardzo tego chcę a z drugiej boje sie. Boje się rozczarowania seksem, boje się bólu ( włozenie dwóch palców juz sprawia mi ból a on ma 18/14 :P ) i boję sie tego że hmm jak to ująć no nie bede juz taka niewinna ( nigdy nie uwazałam że dla kobiety starta dziewictwa to powód do dumy, wręcz przeciwnie) Moglibyście mi coś poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejejejejeje
ja to zawsze pisze tutaj cos glupiego, ale w twoim przypadku to nie wiem. glupio pisac glupoty. Wszystko w Twoich rekach. Sama podejmij decyzje. Biorac pod uwage, ze jestes jescze nastolatka, pierwsza milosc, pierwszy i ostatni chlopak bla bla bla i inne pierdoly ( za pare lat bedziesz sie z tego smiala ;) ). Cieszy mnie jedynie fakt, ze myslicie o zabezpieczeniu. Bo nie chcemy nastepnego niechcianego dziecka i zepsutego (moze to zle okreslenie, ale przyspieszonego) zycia dwojga mlodych ludzi. A co do tego, ze moze cie bolec. Pewnie bedzie, widze ze sie tym denerwujesz i wcale sie nie dziwie. Biorac pod uwage Twoja ciasnosc i czlona Twego chlopaka bedzie bolalo i raczej pierwszy raz nie bedzie przyjemny. Pozdrawiam (chyba cie nie przestraszylem?) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narozdrożu
no właśnie, będzie bolało wiem o tym i to mnie najbardziej irytuje, ze chciałabym żeby to było coś choć troche przyjemnego.... a to bedzie tylko bolało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narozdrożu
jak nie sylwestra to co innego sobie popsuje, prędzej czy pózniej :P a może noc poslubną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejejejejeje
Polecam odrobine alkoholu, tylko sie nie schlej (on tez) bo zrobicie to bez gumy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --- widac ze nie jestes
gotowa kolezanko :) odczekaj swoje kiedy nie bedziesz miala zadnych watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narozdrożu
gotowa jestem tylko sie boję, a strach chyba towarzyszy wszystkim pierwszym razom ;> Kieliszek szampana jak najbardziej w planach ( tylko on nie bo pozniej może bedzie objazd po imprezach znajomych, a na pewno będize musiał mnie odwieżc do domu ;] ) Zabezpieczenie krem + prezerwatywa (kupić ten większy rozmiar? :D ) + dni niepłodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narozdrożu
haaa fakt :P A co powiecie na to że boję sie tej utraty "niewinności" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak moze bolec
przy podanym rozmiarze twojego chlopaka niestety bedzie cie bolalo. Prawie pewne ze oprocz przerwania blony nastpia liczne otarcia naskorka pochwy, mikropekniecia skory od wewnatrz. Niestety poczujesz nieprzyjemne pieczenie od wewnatrz, moze saczyc sie przez dluzszy czas krew. W przypadku krwotoku bedziecie musiali sie czym predzej udac do szpitala, na pewno do rana opuscisz to miejsce. Nie powinno nastapic rozerwanie pochwy, chociaz i takie przypadki bywaly. W kazdym razie nie daj mu poznac po sobie, ze cie bardzo boli. Niech tego nie widzi, bo mozesz go zranic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narozdrożu
haa dzięki, tez uwazam ze najlepszy na tego typu rozterki jest smiech :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie zajebiscie
bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narozdrożu
nie cche tez zeby wszystko co najlepsze było już za nami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co masz na myśli przez tą
niewinność? jeśli uprawiałaś z nim na golasa jakieś macanki, petting, on ci robiła palcóweczkę, bawiłaś się penisem, braliście razem prysznic to i tak już niewinna nie jesteś. a zakładam, że już to robiliście, może nawet oral też już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cini
Cóż... ja byłem z dziewczyną na takim sylwestrze. Myśleliśmy o tym, ale ostatecznie porozmawialiśmy i doszliśmy do wniosku, że lepiej nie, że może to coś między nami zmenic może popsuć. Już mineło pare lat od tamtej chwili, i ciesze się, że wtedy tego nie zrobiliśmy. Jeśli się zdecydujesz, to pomyście też o jakimś żelu. Trzeba najpierw troche spróbować, czy nie powoduje podrażnień. Są takie ze środkiem przeciw bólowym, na pierwszy raz na pewno by się przydało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam ze swoimi ideałami
Ja uważam, że zawsze warto się wstrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zalep se sekundą
i nie zawracyj glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywa i tak
Taki jeden też czekał, bo mu głupoty takie wciskała a za miesiąc jego kolega się założył, ze ją przeleci i tak zrobił na pierwszej randce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crark_thunderbird
nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narozdrożu
a mogłbys rozwinąc te mysl dlaczego warto sie wstrzymać? Chcicałabym znac wszytskie za i przeciw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola_69
nie boj sie :) chociaz to nie tak jak na filmach pokazuja przyjemnie i w ogole to warto :) troche poboli i przestanie :) dobrze ze myslicie o zabezpieczeniu :) moze ten raz nie bedzie idealny ale za to kazdy nastepny bedzie duzo lepszy :) wazne ze mu ufasz i wiesz ze ci krzywdy nie zrobi :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez obaw
Wg mnie powinnas mu sie "dac" bez niczego, seks jest pieknym aktem miłośći, mniej boli jak jest dluga gra wstepna. Ja mojemu dałam po miesiacu i jestem zadowolona! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary praktyk
to niech ci zrobi minetę, a potem w ciebie wejdzie. Przyjemnoisc dla obojga i fajno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam takie samo pytania
autorka :) więc po co śmiecić i zakładać nowy topic:P moja sytuacja wygląda tak, że ja mam 20 lat on 21, jesteśmy razem trzy miesiące ( i to jest problem nr 1-czy nie za szybko??? chcę tego no ale boje się ze trzy mce o jednak za krótko:/) problem nr2 biorę pigułki anty ale czy to aby na pewno wystarczy ?? problem nr 3 to taki że wstydzę się swojego ciała no ale na to chyba nic nie da się poradzić jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE RÓBCIE TEGO
JESTEŚCIE ZBYT NIEDOROSŁE SKORO PYTACIE NA KAFE!!!! TAKIE DECYZJE PODEJMUJE SIĘ RAZEM (Z PARTNEREM) LUB PO SZCZEREJ ROZMOWIE Z ZAUFANĄ I PEWNĄ PRZYJACIÓŁKĄ BĄDŹ MAMĄ A NIE OBCYM LUDZIOM I NA DODATEK PRZEZ INTERNET!!!!!!!!!!!! TO ŚWIADCZY O TYM ŻE NIE DOROSŁYŚCIE!!!!!!!!!!! ale jeżeli chcecie to zrobić to droga wolna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 miesiace
to ciut za szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×