Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość narozdrożu

zdecydowac się na ten pierwszy raz czy nie?

Polecane posty

Gość a zalep se sekundą
tak tak, idźcie na całego, droga wolna. Jak boisz się ciąży zdecyduj się na anala :D Scat zostawcie sobie na deser, za parę tygodni. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cikawe jak mu go wymierzyłaś
calówką, czy suwmiarką, a może ustami porównując średnicę z innymi kolegami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co innego jak ci koles wpycha palce a co innego jak się kochacie, wtedy w tym podnieceniu nie czujesz bólu a jak ty mowisz że wpychal ci palce to już chyba dziewicą nie jesteś skoro cię bolało:) zdecuduj sie potem już bedzie jak z górki bedziesz chciala cały czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OleczkaLoLi
hmmm pisząc o swoich obawach masz odpowiedź że chyba nie jestes jeszcze gotowa:) tez mam 18 lat i jestem dziewica :) moim zdaniem kieruj sie glowa a nie ... wiesz czym:P porozmawiaj z nim wiem ze to trudne i zawstydza ale moze akurat pomoze ?:) 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_kaska
Wiesz to się tak mówi... to jest po prostu chwila...sama to przeżłam niedawno,ale w troszeczkę innych okolicznosciach... sama poczujeszże to jest ten moment... a jeżeli boisz się tych tzw objawów to uwierz że to si szybko zapomina... ;) a co do tego planowania to powiem Ci że najgorzej jest coś planować, bo najczęściej to nic z tego nie wychodzi... No i dlatego powtórzę się to Ty uisz poczuć że chcesz tego bardzo... :) myślę że wtedy będzie wszystko dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzi mnie dziewczyna
ale badz jego pewna. jesli uwazasz, ze to nie jest facet do konca zycia, to nie rob tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narozdrożu
Było pięknie :) Nie bolało az tak bardzo jak się tego spodziewałam. Tylko mam teraz takie pytanie: czy to normalne, że prawie nie czułam go w środku? Czułam go przy wejsciu do pochwy no i czułam ból jak mocno, do końca pchnął... niby słyszałam o tym że pochwa jest wbrew pozorom najmniej unerwioną częscią ciała, ale żeby do tego stopnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×