Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

theone

znajomi, przyjaciele

Polecane posty

Nie tęsknię za Polską, ale tęsknię za bliskimi którzy tam zostali. Tutaj zaczynam nowe życie i nowe znajomości. Co nie jest łatwe. Ale fajnie by było posiedzieć w knajpce, w fajnym towarzystwie, z którym można pogadać na różne tematy. Na razie kafejkę zastąpi kafeteria... ale zapraszam na pogawędkę. PS. Wstęp wzbron.: - tym które tylko o kosmetykach i ciuchach (ekstremistkom dziękujemy, ale temat nie zakazany;)...) - nacjonalistom i rasistom - desperatom i nudziarzom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...ja za kilka miesiecy tez znajde sie w innym kraju...szczerze Ci powiem, ze za Polska tesknila nie bede...ale za rodzina i przyjaciolmi tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście z Londynu do Polski jest blisko, ale kiedy przyjeżdżam, nigdy nie starcza czasu na spotkania ze wszystkimi. Najlepiej jest wziąść ze sobą kogos bliskiego, inaczej nie wyobrażam sobie wyjazdu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie z Londynu i generalnie z roznych zakatkow Europy jest blisko do Polski...Niestety moje szczescie znalazlam w Stanach i tam mnie gna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście z Londynu do Polski jest blisko, ale kiedy przyjeżdżam, nigdy nie starcza czasu na spotkania ze wszystkimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą to troszke Ci zazdroszczę;), chciałabym zobaczyć Stany. To bardzo zróżnicowany kraj, wielkie miasta, ale też piękna przyroda gdzieniegdzie. No i ciekawa jestem jaka naprawdę jest różnica kulturowa między ameryką a europą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest roznica...przede wszystkim w zachowaniu ludzi...sa mili, usmiechnieci, zapewne maja swoje problemy ale nie obarczaja nimi calego swiata wokol siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×