Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

załamana1984

Nienawiść w małżeństwie

Polecane posty

Gość gość
gosciu lecz się na nogi bo na głowę zapóżno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu2011
Tępa to jest osoba która to pisze..najlepiej gdy mozna anonimowo po kimś jechac...to czlowieku cię bawi?ogarnij sie i dokształć sie bo chyba nie masz pojęcia co piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
H*ju z 25.02.14 . Odp*****l się. Skoro cię takie tematy nie interesują to w*********j z tego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 25.02.14 Wal się z takimi tekstami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
H*ju z 25.02.14 , klepać to ty się możesz po swoich starych jajach, bo pewnie nie masz szans na współpracę na ty tle. Idź się zbrandzluj niedj***** idioto, i nie wpierdajaj się więcej. Sfrustrowany stary pajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje małżeństwo to była porażka. Dwójka dzieci, a facetowi w końcu odwaliło, alkohol, przemoc, jakieś romanse i właśnie ciągła nienawiść. Ale wzięłam sprawę w swoje ręce i się nie poddałam. Teraz żyję normalnie. Tak jak ktoś pisał, tacy ludzie się nie zmieniają, po prostu niektórzy nie są w stanie żyć w związku, czy chociażby jak normalnie funkcjonujący człowiek. Na szczęście pomogła mi pani mecenas Kościelska z Poznania, http://stachowiak-koscielska.pl/ fachowa pomoc, wsparcie, wygrałam 3 sprawy i tak naprawdę dzięki niej dzisiaj mi się dobrze żyje. Więc polecam! Weźcie sprawy w swoje ręce, nie o takim życiu marzyłyście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×