Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kikuta bo tak

zycie erotyczne samotnych dziewczyn

Polecane posty

Gość bce
tak jestem prawiczkiem i gole sobie brode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bce
wąsy tez gole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bce
nie o to mi chodziło facet tam nie jest owlosiony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bujdetta: Sloneczko zapraszam, mozesz byc niesmiala, nie ma znaczenia. Spedzisz czas w milym towarzystwie z facetem ktory jest kulturalnym i szczodryn przystojniakiem:) Milo spedzisz chwile i zobaczysz, ze jednak mimo wszystko wspaniali faceci istnieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W maju wybralam sie na dysko spotkakam tam nawet przystojneo faceta zaczal mi tak nawijac ze do konca bawilismy sie razem, gdy wyszlismy zaproponowal ze mnie zawiezie pod brame zgodzilam sie i spontanicznie zaprosilam go do siebie,a to tylko dlatego bo sie mokra zaczylam robic, gdy weszlismy do mieszkania, w przedpokoju zaczelam z siebie wszystko zwalac, jemu spodnie sciaglam i nie moglam uwierzyc jakiego ogra do domu sposcilam, po chwili gdy juz ta jego pale w mojej myszce mialam to sobie troche pozwolilam i na jezdzca zaczelam sobie jechac ile tylko weszlo,a wchodzilo prawie po jaja, Zerznal mnie jak suke ale sama tego chcialam bo dawno zadnego kutasa w sobie nie mialam,Na pozegnanie jeszcze od tylu mnie przejechal, umowilismy sie na nastepny raz ale sie tego nie doczekalam i wibrator w siebie wepchalam i sama sie wydymalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ostatni wpis jest "rewelacyjny":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×