Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fionaa21

co myslicie o kupieniu czy uszyciu sukni balowej zamiast slubnej?

Polecane posty

szukam sobie sukni slubnej- malo co mi sie podoba, a te co sa w miare ladne kosztuja 3 tys- i wiecej- na co mnie nie stac, zreszta wydanie takiej kasy na kiecke na raz uwazam za glupote. mysle o zakupie( np na allegro) bialej sukni, ale sprzedawanej jako balowa. jest takich sporo, sa ladne, proste, skromne, nie jakies bombki, ktore mi sie nie podobaja. kosztuja okolo 300 zl. co myslicie o takim rozwiazaniu? taka suknie moglabym ewentualnie przerobic( jakby cos nie pasowalo) u krawcowej, za niewielkie pewnie pieniadze. czy ktos moze tak robil? podalabym linki do tych sukni, ale nie chce byc posadzona o reklame, zreszta w tej chwili ten sprzedajacy ich nie wystawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nqwertyuu
no ja mysle, ze pomysl spoko. Tez mam ten problem, latam jak bezglowy kurczak i nie mam zadnej sukienki, a slub juz w lutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie podobaja sukienki proste na dole, a nie rozszerzane i koniecznie nie na kole. szkoda ze nie ma ich teraz na allegro, naprawde byly sliczne i tanie( 200-400 zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadam
Gość Apothecera
jedna i druga bardzo ladna :) chociaz pierwsza chyba bardziej slubna. najladniej by bylo gora od pierwszej, dol od drugiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeehhhhhh
druga ladniejsza - na tej pierwszej są beznadziejnie umiejscowione jakieś ozdobniki na biuście, wygladają jak sutki :P druga ladna, tylko niebezpieczeństwo że na żywo może zbyt mocno kojarzyć się z koszulą nocną (ja mam taką długą, atlasową..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczne obie. Ja kupiłam moją suknię ślubną w sklepie z sukniami wieczorowymi. Zapłaciłam coś ok. 550-600 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka733
Ja myślę, że wszystko co jest związane ze ślubem jest kilka razy droższe, np stroik do włosów bordowy kosztuje 20 zl ślubny taki sam tylko biały już 60 zł. Po prostu zdzierają z ludzi bo jest okazja tak samo jest z bukietami w kwiaciarni płaci sie 100 zl więcej bo to na ślub. Sklepikarze wiedzą że jeśli sie coś podoba to i tak wydamy te pieniądze bo ślub bierze sie tylko jeden ra. Jestem przeciwna takim działanią. I popieram zakup sukni balowej, można zamówić taką samą tylko biała-i kto pozna że to jest balowa i zaoszczędza się 1000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie,sama studiuje marketing, wiec wiem jak to sprzedawcy robia, zeby wiecej zarobic:) poza tym te typowe suknie slubne-bezy za 3 tys mi sie w ogole nie podobaja. znalazlam na allegro jeszcze kilka propozycji- prosze ocencie:) http://www.allegro.pl/item286777468_cudna_suknia_na_twoja_miare_z_gorsetem.html http://www.allegro.pl/item289791594_sylwester_studniowka_cudna_suknia_na_miare_.html http://www.allegro.pl/item289791009_sylwester_studniowka_suknia_na_twoja_miare_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijuz
jestem pod wrazeniem piekne kiecki i ile forsy w kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepiej jest z kwiatami-jak pojdziesz do kwiaciarni i poprosisz o maly bukiecik bialych roz z ozdoba to zaplacisz ze 30 zl. za taki sam bukiet, ale zamowiony jakos slubny zaplacisz 130:O porazka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prosbe- jakbyscie widzialy gdzies akie skromne sukienki w rozsadnych cenach, to prosze piszcie i podajcie linki:) mysle tez o samodzielnym zrobieniu zaproszen- lubie sie bawic takimi rzeczami, a napewno wyjdzie tez taniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×