Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matriks- mitichondrium

jak wam sie widzi połączenia-szara mini plus fioletowe rajstopki?

Polecane posty

Gość matriks- mitichondrium

witam:) prosze o rady dotyczace mojej kreacji na sylwka.zamierzam pojsc w szarej mini i foletowych rajstopach, czy to wypada?jak bluzka totakiego stroju i jakie uty?moze szare szpilki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemo 28
Czuję że za dużo pstrokacizny chociaż zależy gdzie idziesz na tego sylwka. szara mini dobry wybór, bluzka może być jaki tylko kolor zamarzysz bo pasuje ale rajstopy wtedy to bym radziła w kolorzy czarny, szary brąz a buty pod kolor bluzki lub rajstop lub szare. Jeśli jednak zdecydujesz sie na zestaw szara mini + fioletowe rajstopy+ szare buty to koniecznie bluzka fioletowa pod kolor rajstop (przemyśl to jeszcze a najlepiej ubrać i zobaczyć na sobie) a biżuteria kolor srebra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlareczka.....
etam, dobre modne połączenie, szara mini, rajstopy fioletowe, baleriny zółte albo czarne, czarna bluzka albo fioletowa, niebieski pasek i to jest hiyt sezonu. w tym sezonie szalejemy z kolorami! przeglądam magazyny o modzie i wierz mi możesz łączyć wszystko ze wszystkim, takie polączenie widziałam w m.in. fashion magazine. Ale pamietaj jesli wybierzesz takie kolory bizuteria musi byz już czarna i najlepiej plastikowa, srebro i złoto według mnie odpada. baw się dobrze z kolorami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×