Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arty_s

Dlaczego Janda występuje w reklamie????????

Polecane posty

Gość arty_s

Przecież to wielka postać! Czy aż tak zależy jej na kasie, że pcha się do reklamy tpsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddsdd
Przecież ciągle buduje ten swój teatr. Coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Impressia
A to takie złe, że ktoś wystąpi w reklamie? Jane Fonda też występuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego jakis
problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje kase na teatr
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklama w żaden sposób jej nie uraża,nie zacheca do niczego,stwierdza tylko ze dzieki ..... szkoły mogą sie rozwijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze chociaż, że nie reklamuje margaryny czy pasztetów podrobiowych. Bardzo lubię Krystynę Jandę i ta reklamówka moim zdaniem wcale nie psuje jej wizerunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklamy są normalnym źródłem zarobku dla każdej osoby, która wyrobiła sobie nazwisko, więc to mnie akurat nie dziwi. Dziwi mnie za to, że Janda w reklamie \"idzie do BI-BLO-TEKI\" i nikt tego nie skorygował. A to już wstyd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera Rostai jest piękna
Wstydem jest reklamowanie pasztetu w sukni wieczorowej ;) http://grzechu651.wrzuta.pl/obraz/4HLSoseKwD/ Janda i Konradt zupełnie mi nie przeszkadzają - trzeba wiedzieć, co i jak reklamować. Za to Rabczewska w reklamie lodów pogrąża się totalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga336
No właśnie - Janda to wielka postać, jak stwierdzasz i dlatego reklamuje słuszną sprawę, a nie pasztet. Poza tym - nie widzę powodu, dla którego gwiazdy miałyby nie zarabiać, skoro mogą. Tym bardziej, że wystąpiła w reklamie inicjatywy, która pomaga wielu dzieciom, dając im możliwość równych szans dostępu do wiedzy. Może zamiast ją krytykować, poczytaj sobie o tej akcji, bo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego? bo to aktorka a w Polsce nie kręci się filmów tylko pieprznięte seriale, dlatego musi dorabiać w reklamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moole
teraz to przynajmniej reklama tpsy, a nie jak kiedys syropu na kaszel, który zdarzyło jej się jakiś czas temu reklamowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstydem jest promowanie błędów językowych na poziomie warzywniaka w telewizji publicznej, a już zwłaszcza kiedy robi to osoba znana :O \"Bibloteka\" jest błędem równie rażącym co \"piniędze\", \"kupywać\" czy \"supces\". I razi mnie to dużo bardziej, niż fakt, że ktoś reklamuje np. pasztet drobiowy w sukni wieczorowej. To akurat jest śmieszne i świadczy wyłącznie o pretensjach targetu reklamy lub jej autorów do \"wielkiego świata\", podobnie jak reklama jakiegoś pisemka dla gospodyń domowych z damulką w anturażu balu wiedeńskiego :D Albo człowiek zna język ojczysty, albo nie. Jeśli ma problemy z prawidłowym wysławianiem się, ktoś powinien czuwać nad jego wypowiedziami publicznymi, również dla dobra wizerunku samego zainteresowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina Kesek
Janda to nie jest facet, tylko fajtlapowaty ciota! Sabina, moj adres: Myslenice , Sienkiewicza 4 (woj. malopolskie, kolo Krakowa). Piszcie do mnie kartki pocztowe, odpowiem na kazda , albo nie nazywam sie Sabina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fał
Czepiacie sie i już! A Janda nawet w reklamie jest świetna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami-mi
zwłaszcza, że to reklama propagująca fajne sprawy dla dzieci. ale tak to jest, że jak ktoś chce to zawsze znajdzie powód żeby się przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo-jo7
Występuje, bo jest fajna! Zawsze ją lubiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n vgr7u658m i 76
janda jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtewtwetwt
NIE WZIEŁA ZA TO PIENIEDZY. CEL CHARYTATYWNY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×