Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gorąca hiszpanka

Czy mogłabym prosic o pomoc w jezyku angielskim?

Polecane posty

Bardzo prosze o pomoc mam napisać i nauczyć sie opowiadać o uniformach szkolnych. Opowiadanie ma się składać ze: 1. zdanie wstępu 1. Paragraf ze stronami pozytywnymi 3.Paragraf ze stronami negatywnymi 4.zdanie zakończenia Mam już punkty do dwóch pierwszych paragrafów, tylko niewiem jak je połaczyć bo angielskiego ucze się ponad rok, a chciałam to dobrze napisac dlatego proszę o pomoc osoby znajace język angielski. Oto punkty: Good and bad sides of wearing school uniforms. For 1.Uniforms make studentslook egual. Children who come from poor families and can’t afford to buy fashionable clothes don’t feel worse. 2. Students don’t have any possibility to show off with their expensive clothes. 3.Uniforms can be quite usefull for girls who don’t waste time in th morning deciding what to put on. 4. School is a place of work so everyone should wear proper clothes. Too short skirts and uncver shoulders are not accep table AGAINST 1. Clothing is a part of our individual style and uniforms limit students personality 2. Uniforms usually are not as comfortable as aur own clothes so we don’t good wearing them. 3.It’s not true that thanks to uniforms students can feel safer at school and that we will manage to eliminate pathologies such as drug dealing. Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc to bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm czy naprawdę nikt nie chce mi pomóc?999 proszę was, bardzo zalezy mi na tym aby to było dobrze napisane a sama niewiele potrafie, chociaz bardzo sie staram i ucze:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstęp:Noszenie uniformów w szkole zawsze było, jest i bedzie interesujacym tematem do dyskusji. Następnie trzeba jakoś połączyć te punkty, tylko nie wiem jak Zakończenie: Myslę że uniformy w szkołach to zły pomysł, poniewaz każdy powinien chodzić w tym, w czym czuje się najlepiej. to sa zdania po polsku czy mogłabym prosic o tłumaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×