Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta*

Moje miejsce na kafe

Polecane posty

Potwornie szybkie miasto pełne sfrustrowanych ludzi ;) Lubię je nocą :D Kotek, Ty też z wawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie jestem z Wawy :( kocham je mam do niego sentyment i tyle ;):) jest cudowne , piękne a nocą hmmmmm.... Mieszkałam w ślicznym apartamencie 2 miesiące ;) uwielbiam ludzi z wawy :) Jedz do łodzi :O to jest potworne miasto O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudzi mi sie :( ja nie bywałam w Warszawie jeszcze ale podobno brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocyk :) To miasto ma dużo pięknych miejsc, ale życie tutaj na codzień nie należy do najłatwiejszych.. Ja nie narzekam, jestem w codziennym rytmie, ale wierz mi, że mnóstwo osób jak najczęściej się z niego wyrywa na jakiś czas, by podładować akumulatory, bo tutaj tego nie zrobisz...:) Dla mnie uroczym miejscem jest Trójmiasto jeśli chodzi o Polskę. Lubię duże miasta, ewentualnie Kraków lub Wrocław. Warszawa jest baaaardzo specyficzna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fery nie miałam czasu odpoczywać w wawie:O jeśli chodzi o Wrocław tu sie zgodzę :)niemniej dla mnie najgorszym miastem polski będzie lódź :O zimne bezduszne bezosobowe mdłe i nijakie miasto :O zmieńmy temat ;) na bardziej rozrywkowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkiem ... :D Szczególnie Marteczko, Agiie , Gnomie :D Jestem na odwyku ;) nie zagladam na kafe ...Coś tam tworzę w realu ;) Ale jakoś pod górke mi idzie ...:( Marteczko spotkałaś sie z tym kim myslę ? :D Postaram sie wieczorkiem odezwać na skype . Agiie ja mi nie wyjdzie to co myślę .. to pewnie znowu na kafe wyląduję ;) Gnomie ... ja to widzę że z Ciebie to casanova kafetariany wyrósł :P Jak Twoje sprawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×